Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22 napja késik. Clostilbegyt...

22 napja késik. Clostilbegyt szedése mellett próbálkoztunk. Vasárnap reggel csináltam tesztet, sajnos negatív lett. Lehetek terhes? De ha nem, miért nem jön meg? Amenorrhoea?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál. Elmondtam mi van, megvizsgált, de nem mondott semmit (már a babával kapcsolatban, hogy most mi van?!), de azt se, hogy bajom lenne. Hétfőn kell mennem hozzá ultrahangra, persze hozzátette, ha nem jön meg. Diagnózisként meg az írta a beutalóra, hogy amenorrhoea (vérzés hiánya), de én úgy tudom ezt csak akkor vizsgálják ki, ha valakinek legalább 3 - 6 hónapja nincs menzesze? Segítsetek!
2008. aug. 21. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az ultrahang fogja megmutatni hogy mi van. Nálam is 2 hét után csak halvány volt a teszt. Csak az uh-n láttam a kis petezsákot. A hétfő már mindjárt itt van. Majd írd meg hogy mi lett. Szorítok!
2008. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A doki azért rendelt vissza, mert babát keres, ami még lehet nem látszik.

A vérzés hiányát okozhatja még: peteéréskimaradás, PCOs, magas prolaktinszint..ilyesmi, meg persze a baba, de gondolom a clostyt okkal szedted.

Elvileg mensi után pár napig kell szedni, gondolom most nem szeded, mert terhesség esetén nem kéne..ellenben meg fogja nézni a hormonjaidat, ha nincs baba, és új gyógyszert , esetleg norcolut, vagy bromo..kell majd, de ne aggódj,lehet a holnapi tesz már poz..csak később volt pé-d.Nekem 2 évig voltilyen bizonytalan minden..aztán még 3 hónap míg több gyógyszerem volt..hadd vizsgáljon, akkor legalább többminden kiderül...és sok sikert!

2008. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!