Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem fogok teherbeesni?

Ugye nem fogok teherbeesni?

Figyelt kérdés

2 hónapja szedem a fogamzásgátlót. Rendesen , ahogy kell.

Tegnap csináltuk először úgy a barátommal, hogy belém élvezett.

Ma viszont ilyen tojásfehérjés nyák volt a bugyimon, mint peteèrèskor.

De az, hogy lehet? Hisz a fog.gàtlò nem azért van, hogy ilyenkor nincs peteèrès?? Most nagyon aggódom! Nem szeretnénk még babát!

Szerintetek?


2015. jan. 30. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az a párod spermája ami kijött :)
2015. jan. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fogsz teherbe esni!!
2015. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is a barátod spermája lesz:D

Semmi baj nem lesz,vannak ilyen "vicces" dolgok,amikről nem szóltak felvilágosítás órán,mégis van:D

2015. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem az volt. Nem vagyok buta tini. Ismerem a testem. Ez egy összeállò, kocsonyàs, tojàsfehèrjés nyák volt, nem folyós sperma.
2015. jan. 30. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
A sperma másnap tényleg olyan tud lenni, mint a peteéréses nyák, én is meglepődtem rajta, pedig én se voltam már buta tini. Mikor próbálkoztunk, kimondottan idegesített, hogy nem tudom megmondani a nyákom alapján, mikor van peteérésem, mert majdnem minden nap szexeltünk, és folyton olyan volt.
2015. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot ugye nem szedtel az elmult napokban?mert az antibiotikum csökkenti a fogamzásgatló hatásat
2015. jan. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fogamzásgatló Sorvasztja a méhnyálkahártyát, így egy esetleg megtermékenyült petesejt nem tud beágyazódni a méhbe, így a terhesség sem következik be .vagyis van peteéres
2015. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szedtem semmit. Azért 2 hèt múlva csinálok egy tesztet.
2015. jan. 30. 23:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves 7es! Rosszul tudod, fogamzásgátló tabletta mellett nincs tüszőrepedés! Ergo nincs petesejt sem. Igen emellett valóban vékonyítja a mégnyálkahártyát is ezért ez a legbiztonságisabb védekezési mód eddig.

Kedves Kérdező! Szerintem is a besűrűsödött és a te nyákoddal keveredett ondót láttad viszont! Semmi pánik!!

2015. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanabban az időben veszed be a fogigátlót?
2015. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!