Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció alatt lehetséges...

Menstruáció alatt lehetséges peteérés? Esett valaki közületek bizonyítottan a nehéz napok alatt teherbe?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó napon estem teherbe (ez nekem a hatodik ciklusnapot jelenti). UH-val mért korai méretet a doki, ő mondta határozottan, hogy egy héttel korábban fogant, mint a középidő :) Én pedig vezettem naptárban az együttléteket, ezért biztos a hatodik napi együttlét.
2015. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Èn mensi utáni első napon estem teherbe, bár a 12. heti genetikai uh-n egy másik doki nèzett meg, ő 2 nappal idősebb terhessèget állapìtott meg. Ha neki van igaza, az bizony mensi alatt volt :)
2015. febr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, lehet peteérés. A menstruáció vége felé a nyálkahártya már elkezd regerenálódni, valamint a megtermékenyült petesejtnek is meg kell érkeznie a méhbe ami pár napot vesz igénybe,így lehetséges, hogy valakinek addigra már olyan mértékben visszaépül a nyálkahártya, hogy meg is tud tapadni a pici. :)
2015. febr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 2. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!