Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak a petezsák nő de...

Ha csak a petezsák nő de embrió nincs benne, akkor gyötörhetnek ugyanúgy rosszullétek?

Figyelt kérdés
sőt,talán erősödtek is
2015. febr. 2. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, de ne gondolj ilyenre, mert bevonzod!
2015. febr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen,persze.Igaza van az első válaszolónak,én sajnos így jártam.Csak pozitívan állj hozzá :-)
2015. febr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A pozitív hozzáállás még nem fog babát tenni a petezsákba. Hülyeség, h bevonzod. Szégyelljétek magatokat, még azt is a kérdező hibájának tekintenétek, ha üres a petezsákja, mert biztos bevonzotta. Jah, biztos... Hadd eméssze a bűntudat, ha a doki azt mondja neki, nincs baba.


Kérdező! Igen, megtörténhet, h a fejlődés megreked egy szinten, de nem ez az általános! Ne a lehető legrosszabb kimenetelt vedd alapul. Ha megteheted, menj el egy soron kívüli ultrahangra, ha attól megnyugszol. Próbálj meg ne gondolni a legrosszabbra, de nem azért, mert bevonzod a rosszat!!

2015. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,bár nagyon nehéz de türelmes leszek,nem megyek el magánorvoshoz,hétfőre kaptam időpontot uh-ra,remélem minden rendben lesz.
2015. febr. 2. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves 3. válaszoló!

Látom kicsit túlkombináltad a dolgot.

Semmi mást nem akartam mondani a válaszommal, csak azt, h fő a pozitìv gondolkodás - ez pedig kismamák közöközött ìgy szokás.


1. voltam.


Hány hetes vagy kèrdező?

2015. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
26-án amikor voltam uh-on a petezsák méretéből(10mm)6hetet mondtak.Szóval ma kezdtem a 7.hetet
2015. febr. 2. 16:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Oks, addigra már reméljük lesz szívhang is :)
2015. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1-es, te konkrétan azt írtad, "bevonzod", hiába akarod most már elmaszatolni. Ez pedig lásd be, nemcsak hüülyeség, még szemétség is. Képzeld, én is kismama vagyok, de ekkora blődséget senkinek sem mondok és még nekem sem mondott szerencsére senki. Nem tudom, te melyik bolygón élsz. :/
2015. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ok, nem magyarázkodok, úgy látszik a hormonok kicsit túltengenek benned :)

A kérdező sem vette véresen komolyan, csak te, nyugi! :)

2015. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ne veszekedjetek légyszi :)
2015. febr. 3. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!