Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélye van, annak hogy...

Mennyi esélye van, annak hogy terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tudom,sok ilyen kérdés van,de segítsetek.

Hülye,és felelőtlen voltam,tudom.Szexeltem a barátnőmmel,de mielőtt ráhúztam volna az óvszert,1x-2x betettem.(Előtte, orálisan kényesztetett)Utána ugye ovszerrel folytattuk.Elmentem.Ismét orálisan kényesztetett,de nem tudtam elmenni.Folytattuk amit abbahagytunk,de még a sex során se tudtam elmenni.A harmadik menetnél igazából már fel se akart álni(hulla fáradt voltam,mert egész hétvégén dolgoztam),de összehoztuk.(előtte szintén orálisan kényesztetett) Itt már nagy nehezen el tudtam menni,de minimum 5 másodperccel előtte kivettem.NEM VAGYOK SZERELMES!csak szexelunk) Igazából előváladékom se volt igazán,nemtudom miért.. nem voltam annyira felizgulva stb.. Szerintetek hány százalék esélye van arra,hogy terhes lesz?


2015. febr. 2. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy 0%.
2015. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
0% -nál biztos több,mert nem védekeztem,de köszönöm
2015. febr. 2. 13:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony van esély rá. Felelőtlenek vagytok.
2015. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

MINDIG van előváladék, max nem látod.

Két hét után csináljon tesztet és kiderül.

Miért is fontos, hogy nem vagy szerelmes???

2015. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem vagy szerelmes, még apa lehetsz... a biológiát nem érdeklik az érzelmeid. Összemaszatolhattátok simán a gyereket, sajnálom. Mennyi az esély? Nem mindegy, ha az pont nálad jön be? :(
2015. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tartom valószínűnek, de nyilván nm is kizárt hogy terhes. A % semmit nem jelent ha benne vagy abban az akár 1%-ban akkor is megszívtad nem?

De lenne két kérdésem:

- miért nem vett esemény utánit?

- Illetve miért írtad hogy a barátnőd ha utána kihangsúlyoztad hogy nem szereted csak dugod? (ez semmit nem befolyásol a helyzetedben csak népszerűtlenebb leszel a válaszolóknak)

2015. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tehát a lényeg hogy időben kiszálltál...annak semmi jelentősége nincs,hogy többször volt a szájában mint máshol,nem értem miért részletezted.De nem hinném,hogy terhes lesz,azért nem árt egy teszt 2hét mulva
2015. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Tehát a lényeg hogy időben kiszálltál..."


Tehát a lényeg, hogy így 100 nőből csak 35 esik teherbe egy év alatt. Remek arány! Szerelem ide vagy oda ...


tények: az együttlét neve megszakított közösülés, pearl indexe 35. [link]

2015. febr. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,felelőtlen vagyok tudom. Koszonom a valaszokat!
2015. febr. 2. 16:18
 10/10 anonim ***** válasza:
KényeZtetett!
2015. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!