Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az ha egy héttel...

Normális az ha egy héttel mensi előtt úgy feszül a hasam, hogy állandóan rohanok a wc-re mert azt hiszem megjött? Talán most összejött a baba, amikor nem vártam?

Figyelt kérdés
A párom beteg, így nem igazán voltunk együtt, igaz az pont jó időben volt. Most mintha apró tűk szurkálnák a hasamat lent, középen, és nagyon feszít. A mellem kezd feszülni, de mindig fáj mensi előtt, szóval az nem jelent semmit. A számban viszont szokatlan ízt érzek, és sokkal több nyálam van mint máskor. Nem azt várom, hogy azt mondjátok, terhes vagyok, csak aki már babás, az érzett hasonlót a várandóssága elején? Lehet ez is csak mensi lesz, de lehet, nem. :) Köszönöm.
2008. aug. 22. 07:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Várj még egy hetet, aztán tesztelj.
2008. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akik nagyon akarnak babát, hajlamosak bebeszélni maguknak a dolgot, szóval várj még aztán majd kiderül.

Sok sikert!

2008. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem hinném, hogy bebeszélem, mert tényleg minimális az esélyünk, hisz egyetlen egyszer voltunk együtt. Meg elmentünk nyaralni, nem is volt időm ezen gondolkodni. Csak mióta hazajöttünk, azóta érzem így magam. Már a fura ízt ott is felfedeztem, de nem foglalkoztam vele, csak akkor, amikor másnap, és harmadnap is úgyan úgy jelentkezett. A hasam tegnap óta feszül, ma még jobban mint tegnap. Azt hittem reggel, hogy megjött. De egy hét múlva kiderül. Ha nem baba, akkor majd legközelebb! :)
2008. aug. 22. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!