Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes a barátnőm?...

Lehet hogy terhes a barátnőm? 2 hónapja nem jön meg neki, egyszervolt hogy majdnem két hétig össze vissza vérzett.1-2 napot igen, aztán 1-2 nem. általában akkor kezdett el vérezni amikor szexeltünk. Amúgy magától nem nagyon indult meg.

Figyelt kérdés
Most január elején volt hogym int ha megjött ovlna de kb 1-2 nap volt és utána vége.. Semmi rendszer... LEhetséges hogy terhes?

2015. febr. 4. 14:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehet bármennyire doki ellenes,de jelen esetben mindenkepp menjen dokihoz.Lehet terhesség,ciszta,méhszàjseb,fertôzés,gyulladás....minél tovább halogatjátok,annál rosszabb.
2015. febr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ennyi esszel szabadlabon!


17 evesen egy alkalommal szakadt a gumi. Videken voltam az akkori baratomnal, de mentunk a legkozelebbi ugyeletre!


Volt annyi eszunk.


A szexhez es is kell.

2015. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki már fenyegettem hogy addig nem beszélek vele amig nem megy el de tök hatástalan volt mondta hogy nem akar mert nem szeret dokihoz menni...
2015. febr. 4. 16:16
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy rokonomon ugyanezt csinálta. Mire orvoshoz került, kidurrant a lúdtojás méretű cisztája és szétfertőzte a hasüreget. Életmentő műtétet hajtottak végre rajta, hogy életben maradjon, hatalmas szerencséje volt, hogy túlélte, annyira késői stádiumban került kórházba (eszméletvesztéssel és erős hasi görcsökkel mentő vitte be)
2015. febr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Meg kell kerdeznem!


Hany evesek vagytok?

2015. febr. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
22
2015. febr. 4. 17:08
 17/17 anonim ***** válasza:

Csak egy stori amit ma kaptam!


Elgondolkodtato!


Adott egy 24 eves 2 gyermekes anya.

3 eves es 7 hos gyermekei vannak.

Ez a holgy ma meghalt. 1 honapja derult ki hogy rakos.

O se gondolta hogy baj lehet.

2 gyermeket hagyott itt felarvan.

A szules utani 6 hetes kontrollon minden rendben volt. Fel ev es ennyi. Itt hagyta a csaladjat.


2 ev van a 2 holgy kozott! Elgondolkozhatnak

2015. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!