Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvart utan ket hettel...

A nemvart utan ket hettel lett pozi a tesztem. Jart mar igy valaki es megmondtak neki mi az oka?

Figyelt kérdés

Jovoheten megyek dokihoz de addig is kivancsi lennek jart e mar igy valaki es rendben volt e minden?

Kicsit aggodom nem tudom normalis e?



2015. febr. 6. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

A vizeletben lévő hormonszint egy csomó okból lehet alacsony. A biológia nem svájci óra... Ne aggódj!


(És sok boldogságot!)

2015. febr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is igy jartam, menzesz elmaradasa utan 2 hettel lett eloszor halvany pozitiv terhessegi tesztem. 29 napos rendszeres ciklusaim vannak. A 27.napon estem teherbe, abban a honapban a 12. es a 27 napon voltunk egyutt.most 38 hetes vagyok es minden rendben, a baba 2 hettel kesobbi volt a 12 heti uh-on, mily meglepo.  igy az uh-hoz igazitottak a szules datumat. Az volt a rossz, hogy mikor elmentem eliszor orvoshoz, menzeszhez nezve 7 hetesen, semmit nem latott, persze mert meg csak 5 hetes voltam, viszont a doki nem hitte el, hogy csak az elvileg 6 hetes idoben lett pzitiv a teszt, igy azt mondta menjek vissza 3 het mulva, aztan ha nincs semmi akkor kuret, mert leallt a baba a fejlodesben. szoval menzeszhez nezve 9 hetesen visszamentem, ekkor csak 7 hetes voltam, es szivcso pulzals volt meg csak, innen kezdve elhitte hogy kesobbi megtermekenyules. remelem nem voltam tul bonyolult. 
2015. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat..kedves utolso sok boldogsagot es gratulalok!:)

Mi peteeres kornyeken voltunk egyutt utana sajnos nem mert a parom elutazott igy tenyleg nem tudom miert nem mutatta elobb..

Meg annyit kerdeznek kedves utolso, hogy igy a mensid egybol ki is maradt, hogy a ciklus vegen fogant a baba?

2015. febr. 6. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, kimaradt, ez is érdekes :-). Drukkolok, hogy minden rendben legyen nálad.
2015. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!