Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek most sikerülhetett...

Szerintetek most sikerülhetett? Lehet baba?

Figyelt kérdés

Megmutatom a hőgörbémet, de nem a legprecízebb, csak most kezdtem el vezetni, nem is a ciklus elejétől, szóval az eleje ezért hiányzik. Leginkább a telefonomon vezetem a hőmérsékletet, a többi tünettel, eseménnyel együtt, ide csak azért vittem fel, hogy meg tudjam mutatni. Szóval a többi adatot ne is nézzétek, pl. nem csak annyiszor voltunk együtt nyilván, mint amennyi itt szerepel, csak a többit nem írtam be. Peteérésem sem akkor volt szerintem, mint amikorra be van húzva, hanem korábban, de nyilván az is belejátszik, hogy nem az elejétől kezdve vezetem a naptárat.

Íme, ez lenne az: [link]

A naptár szerint ugyan a 22. napnál tartok ma, de ez ne tévesszen meg senkit, az elején rosszul állítottam be, valójában ez a 27. napja a ciklusomnak, és átlagosan 28-29 naposak szoktak lenni.

Ezer bocs, hogy ennyi hiba van benne, itt igazából tényleg csak a hőgörbét szeretném megmutatni, mert én nem igazán értek hozzá, az viszont itt is jól látszik (már amennyi megvan belőle).

Na, amennyire én tudom, ha meg fog jönni, akkor leesik a testhőmérséklet, ha pedig van baba, akkor fent marad. De vajon a hőmérséklet-esés mennyivel a menstruáció előtt szokott bekövetkezni?

Csináltam ma egy tesztet kíváncsiságból, az negatív lett, fel is vagyok rá készülve, hogy meg fog jönni, csalódtam már párszor (egy éve próbálkozunk), szóval nem élem bele magam előre, csak most, hogy elkezdtem reggelente hőmérőzni, nem tudom, hogy mi számít normálisnak, és mi nem, ezért kérdezlek benneteket.


2015. febr. 8. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Ne haragudj, de eléggé értelmezhetetlen ez a görbe.

Ha nagyon a luteális fázisra fókuszálok, akkor sem lehet ebből sem megállapítani.


A hőmérséklet még a menses második napján is leeshet. A görbe nem arra való, hogy megállapítsuk a terhességet. Azt csak utólag lehet rajta látni, ahogy az ovut is.

2015. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A görbe így tényleg nem sokat ér, és sajnos van,hogy csak a mensturáció első vagy második napján esik le a hő!
2015. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!