Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy fogadta a párotok/akinek...

Hogy fogadta a párotok/akinek elmondtátok az 1. pozi tesztet? El vagyok keseredve!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 3pozim van, csak a 4legközelebb álló emberrel osztottam ezt meg(akik hónapról hónapra végig követték a szenvedésemet=próbálkozást) És mind a 4-en tök semlegesek...Én mikor megláttam a pici halvàny csíkomat,annyira bőgtem az örömtől,h le kellett ülnöm....De se a legjobb barátnőim se a párom nem örültek...annyi volt a reakció,hogy "látok ott vmi pacát,de ez tök halvány".Vagy a 2.napi tesztre: "Jah,tényleg erősebb mint a tegnapi,de még mindig nem ugyan olyan színű,mint a másik csík..." ;,( Ez teljesen kiborít!! Párom azt mondta hogy majd akkor örül,ha az UH is kimutatja...Úgy érzem hogy belém táplálják ezzel az aggodalmat meg a negativizmust.Veletek volt hasonló? Mi lett a vége?

2015. febr. 9. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj!! :D Az én párom reakciója: Mi? Pozitív? Tuti? Lehet hibás a teszt, nem? Bár örült, de valahogy mégsem akarta elhinni, csak a második pozitív után kezdte elhinni. De szerintem ő még mindig nem fogja fel :D

Szüleim: Tessék???? Majd ezután 2perc csend! :D Totál lehűltek! :D Most kezdik felfogni ők is, de örülnek.

Anyósjelölt: Ez már biztos? Gratulálok!

Párom tesójának az arcára ráfagyott a mosoly :D, az élettársa meg csak ennyit kérdezett páromtól mikor megtudta: Mitcsináltáááál???

Apósjelölt: Kell még egy szoba!

Úgyhogy ne aggódj! Itt sem sírt senki az örömtől! :D :D

2015. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát, valahol érthető a reakciójuk. Ha az uh igazolta és lesz majd szívhang, az a tuti!

De nálunk azért örültek - biztos ők is, de emiatt ne keseredj el!

2015. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Párom ugyanígy "semlegesen" fogadta a hírt. Mikor először mentem dokihoz és volt egy kis képem a petezsakrol, onnantól hatodott meg és mutogatta mindenkinek. Sajnos elveteltem, emiatt megfogadtuk, hogy a 12-ik hétig visszafogottan örülünk majd, ha ujra sikerül.
2015. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt 7 vetélésem (6-7-8 hetesen) a 8. Tesztem is pozi lett mikor elmondtam anyunak , pàromnak mamának mindenki : " ühüm. Oké"

oda voltam mintha nem örülnének. De amikor màr uh-n is voltam meg elmultam 12 hetes akkor már nagyon örültek.


Ne keseredj el ez csak a sikertelen próbàlkozások miatt van majd haeg lesz az uh. akkor vàltozik a reakciójuk

csak gondolom nem mernek még örülni!

Ne aggódj! Gratulàlok és boldog baba vàrást nektek!

2015. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam is így reagáltak. Mivel évekig meggyőződésesen nem akartam gyereket, nagyon fura volt mindenkinek, hogy mégis terhes vagyok. Engem ez azért nem lombozott le, mert én is nehezen hittem el. Aztán persze az uh fotóknak már együtt örültünk.

Sok sikert!

2015. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Remélem nálsm is így lesz.Köszi a válaszokat lányok! :)
2015. febr. 9. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk párom az erős pozitívra nem hitte el, hogy az, merthogy "azért annyira nem erős, mint a tesztcsík". Leült a gép elé, egy órán át olvasgatta, hogy mi van, aztán közölte, hogy veszünk még egyet. Olyat kellett venni, ami nem csak csíkot, hanem + jelet ír ki, és akkor elhitte, hogy tényleg jön a baba. Ahogy halad előre a terhesség, boldogok lesznek ők is! :)
2015. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyém rám csapta a telefont.:) Vidéken volt, amikor teszteltem, de megbeszéltük, hogy felhívom az eredménnyel. Fel is hívtam reggel, döbbent csend fogadott, majd közölte, hogy az... jó, és lecsapta. Aztán hazaért, megnézte a tesztet, nem látott semmit, a következő meg túl halvány, nem erősödik rendesen a csík, stb. Ez ment az első ultrahangig. Ott az orvos megnyugtatott minket, hogy minden rendben van, kaptunk képet is, azt vagy 20 percig nézegette mosolyogva még a rendelő előtt és eltette emlékbe. A többi ultrahangra úgy jött velem, mint egy lelkes kis ovis.:)

Azóta megszületett már a babánk, imádja. Szerintem nagyon jó apa lett belőle.

Adj neki egy kis időt, majd ha ott lesz a kép a kezében, ő is örülni fog.

2015. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En ellőttem a tesztet és otthagytam száradni, mert rohantam készülni a munkahelyemre, mert késésben voltam és a párom gubbasztott felette.

Aztán utánamjött, lefagyott, döbbent arc, kezében a teszt és közölte, hogy kétcsíkos...

Szóval nem volt meg az amerikai filmekben eljátszott, felkapom a nőt és smacizunk jelenet, hanem inkább el se tudta hinni :)

Aztán mikor felfogta, persze magához tért és örömködtünk nagyon :)

2015. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!