Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 császár után 3. baba? Kinek...

2 császár után 3. baba? Kinek mi a véleménye róla? Vállalnátok vagy sem?

Figyelt kérdés
2015. febr. 13. 08:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én vállaltam. Minden oké volt, és a 3. után volt a leggyorsabb a felépülés.
2015. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Függ az előző két szüléstől, terhességtől is, a fizikai állapotodtól. Ha szövődménymentes császárok voltak és jól bírtad, akkor miért ne? De gondolom a doki fogja kimondani az áment. Én most járok ebben a cipőben. Két császár után a harmadikat várom. Bízom benne, hogy semmi baj nem lesz. Kis különbségeim vannak. 3,5 év alatt három császár lesz a kontómon.
2015. febr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Moert ne?


Ha előtte gond volt akkor úgyis sokszor meggondolja az ember.


Egyébkent ha nem azonnal, fél évre rá..stb, akkor semmi gond nem szokott lenni

2015. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A nagy 5éves a kicsi 2. Szóval ha vállanánk, akkor 3 év lenne megint a 2 szülés között. A doki már áldását adta rá, problémamentes volt mindkét terhesség, és a felépülések is simán mentek. Én is jó formában vagyok, úgy érzem:-)) Hát, majd meglátjuk...:-))
2015. febr. 13. 08:20
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nincs min gondolkodni! Rajta!
2015. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Két kedves ismerősöm is hüvelyi úton szülte 2 császár után a harmadikat. Miért ne lehetne?
2015. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én vállaltam. 5 éven belül volt a 3 császár, és még belefért 1 nagy méhműtét is (az 1. és 2. gyerek között), ahol szintén a császár vonalában vágtak.
2015. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm neki 4 csárszája volt és nem volt már annyira fiatal amikor bevállalta.Szóval nyugi jó egészséget mihamarabbi babásodást.A.
2015. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A rokonságunkban van 9-szer császározott anyuka. Nem mondom, h normális az ilyen, de létezik. Nem kell aggódni semmiképp! :)

Ha van 1,5-2 év a császárok között, az már elég biztonságos a magándokim szerint.

2015. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én is készülök bevállalni a 3-dik császárt,eszembe sem jutott hogy 2 császár után megálljunk,3-t szeretnénk.És 23-ra nem várom,már fél éve próbálkozunk úgyhogy a nagyobbik 6 éves a kicsi pedig 2 éves.Nekem sem volt semmi gond egyiknél sem,szerintem bevállalhatod te is nyugodtan:)
2015. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!