Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szégyellem magam! övé...

Nagyon szégyellem magam! övé lehet a kicsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

mielőtt bárki bármi rosszat szólna, kérlek ne ítélkezétek felettem. Olvassátok végig! November 1 -én feküdtem le a volt párommal, akivel a mostani párom "szünetelése" alatt, össze gabalyodtam... (nem élvezett belém)

November 4-èn békültünk ki a mostani párommal (aki nagyon szeretek, csak egyszerűen muszáj volt külön lenni kicsit!) November 5, 9, 16 án feküdtünk le egymással, ő sem élvezett belém! (Tisztában vagyok az előváladék spermiumok % számával!)

2014 november 28- december 03-ig tartott az utolsó menstruációm. 11 hetes terhes vagyok!

nem látok már tisztán! Kérlek segítsetek!



2015. febr. 14. 15:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem, mi a kérdés? Ha 11 hetes terhes vagy, kb. november végén eshettél teherbe. Akkor kivel voltál együtt?
2015. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Az apasági teszt tudja ki mutatni,hogy kié a gyerek.Gratulálok,hogy terhes vagy! Aki beléd élvezett az a gyerek apja,de szerintem a nem bele élvezéstől is lehetsz terhes. Mostani párodé a kicsi baba,mert vele töbször voltál együtt
2015. febr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számítják. Ha a kicsi az ultrahangon is megfelel a korának, akkor nem lehet az exedé.
2015. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem novemberben estél teherbe, hanem már decemberben.

Szóval nem is értem az aggodalmad.

Ha tudod,hogy 11 hetes vagy (és kalkulátor szerint is annyi vagy, megnéztem a november 28.-ai menzeszből számolva), akkor mi a kérdés??

Fogalmad sincs, hogyan számolják a terhességet,igaz? :)

2015. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem is jól írtam, még később lehetett a fogantatás, valamikor dec 10-e környékén.
2015. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha november 28-án menstruáltál, és azóta csak a jelenlegi pároddal voltál együtt, akkor ő az apa.

2015. febr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2es válaszán jót röhögtem
2015. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Össze vagyok egy kicsit zavarodva. Imádom a pocit, szerettünk volna is, a mostani párommal 3 éve vagyunk együtt, 23-25 évesek vagyunk, viszont nem voltam tisztában a kiszámitásával. Tehát, mégegyzser valaki írja le nekem, hogyan van ez pontosan. Egyszerűen nem tudom felfogni. ...nevessetek csak...
2015. febr. 14. 16:10
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
de mit nem értesz??? nov. 28 menstruáltál, akkor még nem voltál terhes, ez volt 11 hete. a volt barátoddal majd~ egy hónappal ez előtt voltál együtt. teljesen kizárt hogy ő legyen az apa.
2015. febr. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a fejünket fogjuk!


Mit nem értesz azon, hogy az UTOLSÓ MENSTRUÁCIÓD ELSŐ NAPJÁTÓL számítják a terhességet???


Azaz ha az uh alapján is megfelel a terhesség kora a menstruációtól számítottnak, akkor NEM eshettél teherbe nov. 28. előtt (hanem valószínűleg 2-3 héttel később, december elején-közepén a ciklushosszadtól és tényleges ovudtól függően).

2015. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!