Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet peteérés menstruáció után?

Lehet peteérés menstruáció után?

Figyelt kérdés
Megjött kb 2 napig volt vérzésem inkabb maszatolas nem mondanám vérzésnek 4 napig semmi majd 5 nap barna folyás .(ugy kb 11 körül pisilésnél és utánna d.u 4 körül nagyon világos pici barna pötty a bugyin ) lehet peteérés jele volt?vagy mire lehet gondolni?
2015. febr. 14. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálnék egy tesztet a helyedbe.
2015. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

28-29 naposak a ciklusaim mégis a 10. nap körül volt peteérésem. Annyi hogy a teszt már 6 nappal a menszi előtt kimutatta a terhességet, nem kellett megvárnom amíg kéne (vagy nem kéne) megjönnie.


Pár évvel ezelőtt egy csepp vérből tudtam mindig hogy peteérésem van, folyamatos volt, igaz azóta elmúlt.


De a barna folyás lehet mástól is.

2015. febr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csináltam meg tesztet mert meg nem késik meg rengeteg nap van kb 23 24 kell megjönnie!Högörbét is szoktam vezetni barnás folyas utan kezdtem el ujra 36,8 tegnapig tegnap mar 37.0 volt ma is
2015. febr. 14. 21:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Lemaradt 36,5 az alap höm !amit furcsálok hogy elvileg peteéréskor 2-5 tized fokkal leesik a hö es a leeset hö után 24 orában van peteérés !ezert lennek kiványcsi hogy lehett akkor volt amikor barnáztam?mert nem esett ke a höm söt felfele kuszik
2015. febr. 14. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
De ha neked valóban peteérésed volt és olyan korán, és 7-én volt pecsételő vérzésed akkor végülis megér egy próbát a teszt is. Beágyazódás után 3 nappal elvileg van annyi hcg a vizeletben, hogy a reggelivel kimutassa. Nálam kimutatta. 7 nappal a beágyazódás után meg főleg. Clearblue egy jó teszt, korán kimutatja.
2015. febr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, összekavarodtam és írtam egy csomó hülyeséget. :( Szóval ha 24-e köré várod (vagy nem várod) a menszit és korai peteérésed volt akkor sztem 18-19 körül meg lehet próbálni. Én 22-re nem vártam és 16-án halvány pozitív lett reggeli vizeletből, ugye korai peteéréssel.
2015. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!