Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez tanácstalan vagyok?

Mi lehet ez tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
A "problémám" az lenne, hogy 1év 1 hónapja szedem a fogamzásgátlómat. 4. napnál tartok most az új levélben, a menstruációm egy napig volt erősebb a többin barnázás majd elvágták. Az utóbbi 2 hétben híztam 2kg-t úgy, hogy szinte semmit nem eszek mert nincs étvágyam (reggelire kb 2-3 falatot, délben a normál adag felét, vacsorára meg vagy 1-2 falat vagy semmi). 1 hete folyamatosan migrén gyötör, rengeteget aludnék, folyamatosan felidegesítem magam mindenen. Egyébként a hízás a ruhákon is látszik, amit most vettem 2 hete nadrágot nem tudom felvenni mert nem tudom bekapcsolni, pedig az üzletben még azt néztem, hogy egy övvel jó le
2015. febr. 15. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Esetleg egy tesztet nem csináltál?
2015. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Régen nagyon sok nö azert nem szedett fogamzásgátlot mert hízni kezdett.lehet nekedis ez van habár elvileg a mai fogamzásgátlok nem ilyenek ,lehet hogy nem jo a te szervezetednek ez a fajta bogyó mindenképpen meny visza a nögyogyászhoz
2015. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy éve szedem semmi problémám nem volt még vele. Nem csináltam még tesztet
2015. febr. 15. 20:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Teszt vagy hormonproblema miatt orvos, attol még, hogy eddig nem volt gond a foggatloval, most siman lehet.
2015. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg bizonyos időközönként szokták is a cserét javasolni. Lehet változott a szervezeted. Csinálj egy tesztet, hogy megtud terhes vagy e vagy sem.
2015. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csinálok mindenképp csak fogalmam sincs hogy milyet kéne. Soha nem csináltam még
2015. febr. 16. 02:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy hólyaghrutra szedtem 10 napig antibiotikumot az előző 21 napból. Nem volt mellette kiegészítő védekezés, mert a doki azt mondta nem befolyásolja a fogamzásgátlót.
2015. febr. 16. 03:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum megszünteti a fogamzásgátló hatását !Azert vannak sokan akik bogyo melkett esnek teherbe!Énis amikor bogyot szedtem és nem jött meg amikor kellett volna elmentem nödokihoz elsö kérdése az volt szedtem e antibiotikumot !
2015. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok szerintem minden képpen csinálj egy tesztet.Semit nem veszitesz vele max 500ft
2015. febr. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy nagyon halvány rózsaszínes vonal megjelent, de ha lefényképezem nem látom a képen
2015. febr. 20. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!