Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veteles utan 6 honapot javasol...

Veteles utan 6 honapot javasolt az orvos h varjunk a kovetkezo tethesseg terhessegig. Volt aki hamarabb teherbe esett es egeszseges baba szuletett?

Figyelt kérdés
Nyilvan megvarjuk a 6honapot csak kivancsi vagyok
2015. febr. 16. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány hetesen vetéltél el?
2015. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6-7
2015. febr. 16. 20:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Decemberben volt nálam is hasonló 6 hetesen... a dokim szerint minden mehet tovább - most ismét a 6. hetet kezdem!
2015. febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tavaly vetélésem,6 hetesen.Az én dokim azt mondta,hogy a szervezetem tudja majd mikor jöhet megint a baba.Addig úgysem esek teherbe amíg vissza nem àll odabent minden.
2015. febr. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem mondta a dokim, hogy várni kellene, 3 hónapra rá lettem terhes megint. Lassan 2 éves, makk egészséges.
2015. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

25 hetesen szültem őt halva. Eltelt 4 és félhónap, szép pozit teszteltem.

A doki szerint a szervezetem készen állt, és semmiféle aggódás nem töltötte el ezzuel kapcsolatban.

Ilyen kis vetélésnél egyszerúen felesleges ennyit várni.

23 hkm

2015. febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!