Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudhatnam megkulombozte...

Hogyan tudhatnam megkulomboztetni a folyasombol h termekenysegi nyak vagy gomba?

Figyelt kérdés

Elvileg mostanaban vagyok termekeny.

Par nappal ezelott bo kremes folyasom volt es enyhen ereztem viszketest is ott len.ma eszre vettem hogy atlatszo nyakos folyasom volt,

ha gombam lenne az jarna nyakos folyassal?


2015. febr. 17. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen a gomba erős folyással jár, nálam néha kicsit túrószerű, de van, hogy csak átlátszó. A viszketés is gombára utal. Ha szaga is van, akkor már tuti az.
2015. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy valaszoltal,nincs szaga semi es nem darabos turos,halisten.

De azal nem vagyok tisztaban hogy ha gomba akkor lehet atlatszo nyulos folyas mint a termekenysegi nyak.nem egesz nap erzem a viszketes erzest csak neha.

2015. febr. 17. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de szaga a bakteriális vaginózisnak van, a gombának nincs.

A termékenység nem jár viszketéssel, a gomba viszont igen.

2015. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam hasonló cipőben. Volt folyás, de semmi viszketés és semmi elváltozás. El is mentem orvoshoz tenyészésre, de hál istennek nem talált semmit. Szóval csatlakozom az előttem szólókhoz, ha nem túrós,szagos, nem viszket, illetve nincs különösebb színe akkor csak folyás. Sajnos van elég tapasztalatom gomba terén és az nyákos folyással nem jár.
2015. febr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szaga van az bakteriális fertőzés.
2015. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hasznos valaszokat.
2015. febr. 18. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!