Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetes terhes vagyok, es...

5 hetes terhes vagyok, es idokozonkent iszonyuan faj a derekam, azutan elmulik. Ez normalis?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos normalis!Nem akarlak elkeseriteni,de nekem is nagyon fajt vegig a kilenc honap alatt! Jartam orvosokhoz,de sajnos ezen nem tudnak segiteni!!!!!!
2010. febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez engem mar egyaltalan nem zavar,csak mar volt ket vetelesem es nagyon felek.
2010. febr. 12. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha volt már vetélésed,elhiszem,hogy félsz és aggódsz.

A derékfájást azért ne keverd össze a vetélés elötti erős görcsökkel,vagy vérzéssel.

Az enyhe görcsök,lüktetgetések,szúrások,derékfájás teljesen normális velejárói a terhességnek.

Vegyél MagneB6-ot,folsavat,Elevitet,így együtt szedheted is őket.

A derékfájásra annyit,hogy pihenj amennyit csak tudsz,ne emelj,ne most csinálj tavaszi nagytakarítást:)

Ha véreznél,erősebb görcseid lennének,akkor lenne okod félni,most nyugi,semmi baj nem lesz,élvezd a kismamaságot!


Egy 6+5 hetes kismami.

2010. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom,megnyugattal.Te jol erzed magad?
2010. febr. 12. 13:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi kérdésed én jól vagyok,de azért nekem is vannak derékpanaszaim,enyhe görcsök,sok pisilés,hányinger,kívánósság,álmosság:)

Bennem is bennem van a félsz,hidd el,nekem is volt régen vetélésem,és a két gyerkőcömet sem problémamantesen hordtam ki.

Próbálok pihenni,nyugiban lenni.

Ha gondolod,írogathatnánk egymásnak,hogy mi újság:)


A 6+5 hetes kismami.

2010. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon orulnek,ha neha beszelnenk,kb egyidosek vagyunk,nekem egy 5es fel eves kislanyom van es mar nagyon vagyik egy kistestverre.Term.meg nem mondtuk meg neki,de mar nagyon szeretnenk.Neked tudjak mar a gyerekek?
2010. febr. 12. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A nagylányom aki 9 éves már tudja:)

Kicsi fiam még túl kicsi,úgysem fogná fel,úgyis rájön,ahogy nő a pocakom:)

Igen nagyjából egy idősek vagyunk,téged mikorra írtak ki?Engem október 1.De harmadik gyerek lévén szerintem elöbb jön majd.

Te dolgozol még?Engem táppénzre vettek,veszélyes munkaköröm van,így szülésig 100%-os fizetés mellett táppénzen vagyok.Tudok legalább pihenni:)

Mi 2 éve próbálkoztunk,és abban a hónapban sikerült elsőre,ahogy minden sz.a.r.s.á.g.o.t eldobtam,hőmérő,ovuteszt,stb.Még egy nagyon drága nyelvtanfolyamra is beiratkoztam,erre tessék!Pozit teszteltem:)

A heti UH szerint 11mm volt a petezsák hétfőn.


Nálad mi újs?


6+5 kismami:)

2010. febr. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi is regota probalkoztunk,mint irtam mar ket vetelesen vagyok tul,az egyik a 8. a masik a 6. heten,ugyhogy nagy a para.Az orvosom Utrogestant irt fel a biztonsag kedveert.Azt szedem most 2x1-el.Amugy En okt.13-ra vagyok kiirva.eddig nekem nem okozott gondot a 13 es babonas sem vagyok.
2010. febr. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!