Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismamak! Milyen...

Angliai kismamak! Milyen idokozonkent kell jarni a szulesznohoz ellenorzesre?

Figyelt kérdés
kb 3 hete volt egy orvosi vizsgalatom es ott irtak a zold konyvbe hogy mikorra kell kernem idopontot a szulesznohoz illetve scan-re. es amikor visszamentem idopontot kerni a roppant kedves es nagyon efoglalt asszisztensno egy vallranditassal kozolte hogy nekem nem is kell oda visszamennem. szoval nem tudom hogy most mikor hova kell mennem. csak ugy erdekelne hogy ti hanyszor jartatok szulesznohoz. valaszokat elore is koszi...
2010. nov. 2. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 10 hetesen mentem elöször midwifehoz(védőnő). Ott felvette az adataimat és mondta majd levélben értesitenek az első scan időpontról. Ugy is volt, 13 hetsen mentem az első scan-re. Aztán azt hiszem 16 hetesen mentem védőnöhöz ismét. Összesen talán 9szer voltam.

Szivesen segítek ha megírod privátba a kérdéseidet. Email címem: szabadiza@gmail.com


Iza babám 8 hónapos és Londonban lakok.

2010. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
en mar voltam tobbszor, mert gondjaim voltak. 23 hetet kezdtem, tehat tudom hogy itt nincs ugy agyon scanezve az ember mint otthon. csak kicsit furinak tartom hogy az orvos rendelt vissza a 28 heten es az asszisztens meg nem adott idopontot. vegul is meg raerek varni, mert dec 7 en kell mennem es alltalaban kiertesitenek levelben. csak erdekel hogy kb milyen surun kell menni a midwifehoz. de azert koszi a valaszod. 23 hetes manchester :)
2010. nov. 2. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem van egy 4,5 éves kislányom. Két éve élünk itt Angliában. Most tervben van a második, de nagyon tudatlan vagyok, semmi tapasztalatom nincs az angliai egészségügyről, babavárásról, szülésről stb.

Szívesen beszélgetnék ezekről valakivel akinek van tapasztalata.

2010. nov. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!