Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon szeretnénk már babát a...

Nagyon szeretnénk már babát a férjemmel, de sajnos eddig nem jött össze. Nagyjából fél éve próbálkozunk. Van esetleg valakinek tippje, (póz, gyógytea és társai) tanácsa mivel próbálkozzunk? N.

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam dokinál, ő azt mondta, hogy hátrahajló méhem van és hogy nehezebben fog összejönni, de nem lehetetlen, csak nehezített pálya. Elküldött UH-ra, de ott azt mondták, hogy teljesen normális, előre hajló méhem van (kicsit össze is zavarodtam, hogy akkor milyen is lehet), viszont azt látja, hogy a napokban lesz ovulációm és hogy most a jobb petefészkem a soros.
2015. febr. 19. 12:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát remélem megfogadod a tanácsomat! És pár hónap múlva neked is babád lesz! Én 7 évig szedtem gyógyszert majd tavaly augusztusban abba hagytam utána picit rendszertelenül jött meg még pontosan az ovulációmat sem tudtam kiszámolni. Majd novemberben elmentem orvoshoz mondtam neki hogy már nagyon szeretnénk babát és, hogy interneten ajánlották a cickafark és a palást fű teát ( amúgy meg is vettem azóta is ott van a szekrénybe ki se bontottam). Sose felejtem el az orvos rám nézett és azt mondta, hogy nem tudja jók-e ezek a teák de ha nekem pont nem használ még jobban felboríthatom a hormon háztartásom. Hát erre mondta hogy add egy étrend kiegészítőt aminek nincs mellékhatása Vény nélkül kapható,

segíti a peteérést a tüszőrepedést, és a teherbeesést egy nap két tasakkal kellett meginnom egyet reggel egyet este!a neve Inofolic, drága mert egy havi adag 10 ezer körül van, de most 2 hónap után nem bántam meg mert terhes vagyok! Kisbabám van mikor elsőnek láttam a picit ultrahangon örültem, hogy megvettem és kipróbáltam. Pedig én nem hiszek semmi csoda szerbe de ezt bátran ajánlom neked.

2015. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jajj előző vagyok elfelejtettem írni, hogy nekem 100% hogy hátra hajló méhem volt! Csak terhességem alatt hajlott most előre!
2015. febr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
A gyógyszer abbahagyása óta 30 nap körül van a ciklushossz, pár nap eltérés szokott előfordulni. Nekem is azt mondta a doki, hogy ez teljesen normális, sok minden befolyásolhatja pl.: láz, antibiotikum stb. így én a hormonzavart kizártam. Igazából még nem is stresszeltünk rá, hogy miért nem jött még össze (remélem nem is fogunk). szerintem idő kérdése, és nálunk is összejön. nagyon köszönöm a kommenteket, aranyosak vagytok!
2015. febr. 19. 14:11
 14/16 anonim ***** válasza:

Jó, hát azt írtad, hogy elég változó.

5-6 nap még távolról sem tartozik az elég változó kategóriába.

Ha azonban mindkét irányba 5-6 nap az eltérés, tehát vegyünk egy átlag 28 napot, és ettől egyaránt mindkét irányban eltér 5-6 napot, az úgy már nem okés.

Bár én ezt az öt-hat napot is sokallom. Egyetlen nőnek sem, akit ismerek nincs 1-2 napnál hosszabb eltérés a ciklusában. És ekkor működik jól.

2015. febr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szia! Nekem hátrahajló mèhem van. Együttlétek után, mindig hason aludtam el. 3 hónapon belül terhes lettem. Az orvosom azt mondta, hogy a hasonalvásoknak köszönhetően lettem ilyen hamar terhes.
2015. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos nem jött még össze a baba, viszont volt némi szokatlan dolog az előző menstruációm során, ami nem hagy nyugodni. Aznap, mikor elvileg meg kellett volna jönnie, elkezdtem barnázni (volt benne egy kis élénk piros is), de nem nagyon. Ez tartott vasárnaptól egészen csütörtök reggelig, amikoris nagyon erősen megjött kb. mintha egy csapot megnyitottak volna, ráadásul öklömnyi nagyságú darabok voltak benne. Csütörtökön volt csak ennyire erős, szombatra el is múlt az egész. Honnan kell szerintetek számolnom a ciklust? Azért bizonytalanodtam el, mert ugye az első nap elvileg az amikor a piros vér megjelenik. Ha a barnázástól számítom, akkor már a 34. napon vagyok és egyelőre sehol semmi. Mi lehet? Előre is köszi, N.
2015. ápr. 9. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!