Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt a ciklus...

Ovulációs teszt a ciklus második felében?

Figyelt kérdés
Volt peteérés ebben a ciklusban kb 8 napja, utána nem volt semmilyen másik csík. Most két napja reggel van egy halványabb második csík? Az mitől van? A ciklus első felében fokozatosan növekedett meg a hormon szint.. ciklus második felében amúgy is magasabban van? (első ovu tesztes hónapom) köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 20. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Állítólag a szervezetben mindig van valamennyi lh hormon. _Ez ugye ovulációkoz éri el a csúcspontját, illetve előtte 24-36 órával.

ha nem egyforma a két csík erőssége, akkor az nem pozitív. Nekem pl. mensi alatt volt látható 2 csík.... de utána csak 1. Azt nem tudom, hogy a ciklus második felében magasabb e az lh hormon szint. Ehhez gondolom egy egész ciklust végig kéne tesztelni, hogy lássuk. Én még nem próbáltam.

Egyébként minden nap tesztelsz?

2015. febr. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hasznalni az ovus teszteket ovulacio meghatarozasara, olyankor 10 es 18 ora között javasoljak es nem reggeli elsö vizeletböl. Viszont a ciklus vege fele lehet jostesztkent is hasznalni, akkor viszont a reggeli vizeletet javasoljak, es több napon keresztül kell csinalni, es ha erösödik a csik, akkor eselyes a baba. De ez sem 100 szazalekos, teljesen biztosat az orvos mond majd nagyjabol 2 hettel a nem vart napja utan. Drukkolok, ha babat szeretnel :)
2015. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!