Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a történetem...

Mi a véleményetek a történetemről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete késik a menstruációm, 4 halvány pozitív tesztem van amit egy héten belül csináltam és nem erősödött. A doki tegnap ultrahangon egyenlőre még nem látott semmi konkrétat. A melleim fájnak de hol jobban hol kevésbé, időszakosan egy picit mensiszerűen görcsölgetek de egyáltalán nem vészes. Barna folyásom és vérzésem nincs és nem is volt.. Tudom, hogy nem tudhatjátok, de a leírtak alapján mennyi esélyt adtok rá? + még ami furcsa, hogy napok óta egyáltalán nem kívánom a szeretkezést.
2015. febr. 20. 18:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom terhes vagy.
2015. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Ha pozitiv a teszted akkor valószínűleg terhes vagy. Doki nem is lát semmit ha túl korán mész. Mondjuk két hét kimaradás után kéne látni legalább a petezsákot de lehet később fogant és nem középidőben. Gondolom visszahívott. Addig csak várni tudsz. :( ha nem vérzel es nincsenek erős alhasi görcsök akkor keves az esély mehen kívüli terhességre Elvileg szóval nyugi.
2015. febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Engem is aggaszt az, hogy 2 hét késés utàn kellett volna már látnia valamit.. főleg hogy január 20-25.körül volt ovum aztán 4én egy kis görcsös nyilalàs és 10.én halvány pozi teszt, ezért azt a görcsös nyilalàst én a beágyazódàsnak gondoltam..
2015. febr. 20. 18:21
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem elkezdődött valami,de sajnos nem folytatódott:-(

Ennyi het késés utan erősödni kellene a teszteknek,es minimum petezsakot latni.

Ha kesobb fogant volna,akkor meg nem lett volna halvany pozi a teszt.

Sajnos az olvastam,hogy vetélés mellett is ugyanazok a terhes tünetek jelentkezhetnek,mint normal terhesség mellett.

Tenyleg sajnalom,de en nem igazan akarlak hitegetni azzal,hogy minden rendben van.

2015. febr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is ez a meglátásom :( De akkor miért nem görcsölök és vérzek?
2015. febr. 20. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:
Velem is majdnem ugyanez... 2 hete késik, 3 nagyon halvány pozi teszt után, most egy negatív... Keddre van időpontom a dokihoz, addig várok, és kikészülök...
2015. febr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én is teljesen kivagyok már :( Belefáradtam ebbe :'( :'( Nekem hétfőn lesz meg a vérteszt eredménye, nagyon drukkolok neked!
2015. febr. 20. 18:52
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is neked!!!!
2015. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak tenyleg hiu abrandokkal kecsegtetni de nekem is 2 het keses utan halvany pozi volt a tesztem es a doki nem latott semmit amikor mentem hozza. Na mar most itt jatszik mellettem es mar 6 eves. Tavaly augusztusban ugyan ez 2 het keses halvany pozi teszt, orvos megnez uh-gal nem lat ismet semmit mondja hogy masnap vigyek egy tesztet hozza es megcsinaljuk ott ismet halvany pozi mondja is hogy lehet ebbol nem lesz semmi es elhal a baba. Hal istennek nem igy lett most vagyok 30 hetes kismama. Szoval nyugi meg barmi lehet amig nem jon meg addig van remeny
2015. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked, hogy leírtad ezt!:) Persze nem élem bele magam, de nagyon remélem, hogy én is így járok mint te! Gratulálok neked!:)
2015. febr. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!