Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a történetem...

Mi a véleményetek a történetemről?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hete késik a menstruációm, 4 halvány pozitív tesztem van amit egy héten belül csináltam és nem erősödött. A doki tegnap ultrahangon egyenlőre még nem látott semmi konkrétat. A melleim fájnak de hol jobban hol kevésbé, időszakosan egy picit mensiszerűen görcsölgetek de egyáltalán nem vészes. Barna folyásom és vérzésem nincs és nem is volt.. Tudom, hogy nem tudhatjátok, de a leírtak alapján mennyi esélyt adtok rá? + még ami furcsa, hogy napok óta egyáltalán nem kívánom a szeretkezést.
2015. febr. 20. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én sem görcsöltem és nem is véreztem pedig már 2 hete nem fejlődött :(
2015. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És olyankor mivan? Adnak valami gyógyszert, hogy elinduljon a vérzés? De akkor elvileg nekem a vérvétel eredményének is pozitívnak kell hogy legyen mert az a legminimálisabb hcgt is kimutatja nem?..
2015. febr. 20. 20:56
 13/15 anonim ***** válasza:

Istenem, ezek a korai hetek, amíg nincs szívhang egyszerűen idegörlőek. A legjobb lenne a 4., 5., 6. hetet egyszerűen átaludni.


Drukkolok nektek! Hétfőn írj!

2015. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A véredben a HCG szintet fogják megnézni.

Az egy dolog, hogy megemelkedett a HCG szint, de megnézi az orvos, hogy egy 2 hetes késéhez képest elég nagy-e a HCG szint.


Ha elhal egy terhesség, akkor elkezd csökkenni.


Nekem augusztusban 6 hetesen ment el, és még egy hónap múlva is annyi HCG-m volt, hogy pozit tudtam volna tesztelni egy érzékeny teszttel.

2015. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
13-as köszönöm szépen! Igen nagyon idegtépő ez :( Utolsó, neked is köszönöm a választ, sajnálom a vetélésed :(
2015. febr. 20. 22:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!