Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt ellenére terhess...

Negatív teszt ellenére terhesség? 5 nap késés, tünetek

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy éve szeretnénk babát. 32 éves leszek. Nem szokott késni a menzeszem, de most 5 napja késik. Egy hete minden nap hányingerem van, nagy étvágyam, egyik sem jellemző. Mindennek ellenére 3 tesztből 3 negatív lett. Az utolsó ma reggel... Nem vagyok valami sírós, de ma könnyekkel sírtam a páromnak. Különösebb oka nem volt, a bizonytalansággal magyaráztam neki... Tudom, ezek mind lehetnek pms tünetek... A kérdésem, szerintetek lehetséges, hogy ennyi késés utan sem mutatja ki a terhességet 2 különféle teszt, vagy ne remenykedjek inkabb? Járt már valaki hasonló cipőben? Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 22. 13:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Oké :)

Remélem jót fog mondani :)


# 1

2015. febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok a minden hónapban tesztelgetos, stresszelos fajta, de most nagyon sok gyanújel összejött. Múlt hónapban is hányingerem volt menzi elott, akkor produkaltam is egy(mint utólag kiderült, fals) pozitív tesztet... Mire odaértem a dokihoz, sajnos megjött. Elotte viszont hónapokig nem teszteltem, mert nem késett es nem volt semmi fura... De most, hogy van, könnyen lehet, h meg be is képzelek melle párat....
2015. febr. 22. 14:29
 13/24 A kérdező kommentje:
Te nem akarsz orvoshoz menni? Azt mondjak, a vérvétel sokkal kisebb hcg mennyiséget kimutat.
2015. febr. 22. 14:31
 14/24 anonim ***** válasza:
Én türelmesen várok szerdáig :)
2015. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

ma 14:29

fals pozi tesztet nem nagyon produkálhatsz, csak mert beképzeled a tüneteket, ez rettentő ritka. Sokkal valószínűbb, hogy volt baba, csak elment nagyon hamar, csak kémia terhesség volt, nem tudott beágyazódni.

2015. febr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást neked is. Nem tudom miert nem tettem idézőjelbe a fals pozit, ugy terveztem... A doki szo szerint ezt mondta amugy, de ennyit mar en is összeolvastam, hogy inkabb kémiai terhesség lehetett. Azután elkezdtem terhes vitamint szedni.
2015. febr. 22. 15:09
 17/24 A kérdező kommentje:
Egyeske, csodálom a türelmed :)
2015. febr. 22. 15:14
 18/24 anonim ***** válasza:

#1 pedig hetedik hónapja probálkozunk :)

Hátra a türelemmel most sikerülhet :)

2015. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nekunk ez a 13. Hónap. Az előző havi rosszul végződött halvány pozitív utan viszont most fogy a türelem, sajnos. Tegyük hozza, 10 evvel idősebb is vagyok, mint Te.. ;)
2015. febr. 22. 15:30
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem első babánál 1 héttel a nemvárt után mutatta ki a teszt. Most 2 napja késik, fáj a mellem, de várok a teszttel.:)
2015. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!