Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt ellenére terhess...

Negatív teszt ellenére terhesség? 5 nap késés, tünetek

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy éve szeretnénk babát. 32 éves leszek. Nem szokott késni a menzeszem, de most 5 napja késik. Egy hete minden nap hányingerem van, nagy étvágyam, egyik sem jellemző. Mindennek ellenére 3 tesztből 3 negatív lett. Az utolsó ma reggel... Nem vagyok valami sírós, de ma könnyekkel sírtam a páromnak. Különösebb oka nem volt, a bizonytalansággal magyaráztam neki... Tudom, ezek mind lehetnek pms tünetek... A kérdésem, szerintetek lehetséges, hogy ennyi késés utan sem mutatja ki a terhességet 2 különféle teszt, vagy ne remenykedjek inkabb? Járt már valaki hasonló cipőben? Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 22. 13:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#1 2 het cickafark tea, 2 hét palástfű :)

Próbáld ki :)

2015. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

15:38-as, ezt jo hírnek veszem, drukkolok nektek is! :)


Egyeske! Fiatalodok majd tőlük? :D

Na jo, viccen kivul, nem tudom ott beszerezni ezeket, ahol jelenleg elek, viszont örömmel elolvasnám, miert ajanlod, es ha tényleg olyan jo, hozatok otthonról.

2015. febr. 22. 15:59
 23/24 anonim ***** válasza:
Én drukkolok nektek
2015. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

A vérvétel eredménye is azt mutatja, hogy nem vagyok várandós. A doki szerint sok a stressz, és könnyen igaza lehet, sajnos. Ha meg egy hétig nem jön meg, vissza kell mennem. Most 6 napja késik. Remélem, valaki számára hasznos lesz a topik.

Majd legközelebb :)

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!

2015. febr. 23. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!