Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztél-e valamit beágyazódáskor?

Éreztél-e valamit beágyazódáskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A legtöbbször azt olvasom ezen az oldalon, hogy akiknek sikerül a baba, a beágyazódáskor "hasszúrkát" éreznek akár napokig. 9 napja voltunk együtt a férjemmel, ha sikerült a baba, mostanában kellene beágyazódnia, de semmit nem érzek... Ez akkor mindenképp sikertelenséget jelent? Volt aki semmit nem érzett, csak a menstruáció elmaradása jelezte, hogy tesztelni kellene?


2015. febr. 22. 15:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell érezned semmit. Sokan inkább képzelődnek és belemagyaráznak dolgokat...Annyira szeretnék, hogy már-már tüneteket produkálnak. Én szkeptikus vagyok e téren.
2015. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

Dehogy kell érezned valamit. A sok ilyen csak azért van mert állandóan azt lesik, hogy júúúúúj, ma együtt voltunk akkor most biztos lesz gyerek mert már x ideje próbáljuk és most éreztem egy kis szúrást. Közben meg egy mélyebben jött fing csavarta az alhasát. (Bocsánat a kifejezésért!) És most várom a lepontozást, meg a leszidást!


Ha fel is tűnik valami az elsősorban a menstruáció kimaradása, valamint ha érzékenyebb a melled akkor annak a hetekig tartó feszülése. Semmi más! Én a 16. hétig nem éreztem az égvilágon semmit, ha nem lett volna uh kép róla el sem hittem volna, hogy van ott valami. Nálam még a szokásos reggeli rosszullét is kimaradt, szóval még a környezetemnek sem tűnt volna fel.

34hkm

2015. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Erős görcsöket. De én amúgy is érzékeny vagyok az ilyesmire. A menzit egy héttel előtte én mar mindig éreztem enyhe görcsökkel.


Higyjétek el azokat az erős görcsöket nem lehet bebeszélni. Először éreztem ilyet egy héttel a menzi előtt Ennyire erősen.

2015. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem annyi volt hogy egyszer ültem a fotelbeés amikor felűálltam,olyan erősen begörcsölt az alhasam hogy nem bírtam kiegyenesedni egy fél percig.Ezt biztos nem beképzeltem,amúgy se voltaM nagyon rá görcsölve.
2015. febr. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
En december ota nagyon figyelem magam, minden honapban erzek valamit, amiröl azt gondolom, hogy ez a baba lehet. De sajna eddig nem az volt. Elötte is valoszinu ereztem hasonlokat, de mivel nem figyeltem, nem tünt fel. Drukkolok, hogy sikerüljön! :)
2015. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért lett le pontozva az a 2 ember aki érzett valamit beágyazódáskor?Olyan lehetetlen hogy érezni lehet valamit???
2015. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

SEmmit nem kell érezned. Ezek olyan dolgok, hogy akkor figyelt fel rá, lehet inákbb csak a belek mozogtak stb. Korai terhes tünete sincs mindenkinek, sőt a későbbiekben is számíts rá, hogy nem feltétlenül lesz tünteted, bár persze sokan hánynak, émelyegnek, de ezek sem mindenkinél vannak.

Mikor valaki gyereket szeretne akkor mindenfélét beképzel, meg úgy gondolja mindenképpen van tünete annak, ha már beágyazódik, tünetek inkább az elmaradt menstruáció után vannak, de akkor már elvileg tudod is hogy terhes vagy hiszen már tesztelsz mert kimaradt.

Nyugi, simán lehetsz terhes!!!!

2015. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Valaki erez valaki nem..valakinek van verfolt valakinek nem..

Ez teljesen egyeni es terhesseg fuggo szerintem!

En mar ketszer szultem nem ereztem semmit viszont most mensi elott 3 nappal eros petefeszek szurkalast olyat amit meg soha!

Meglatjuk ket nap mulva, hogy a beagyazodast ereztem e;)

2015. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Lepontozhattok de nem érdekel, attól ha elhiszitek ha nem, menzikor nem voltak olyan erős gorcseim sose mint beagyazodaskor.

Hogy legyen még mit lepontozni, 6 (!!!) nappal a menzi előtt pozitiv lett a tesztem és k****ra nem a 12. napon agyazodott be a baba hanem a 9. napon. Ovulaciom pedig a 11-ik napomon volt szóval nekem elegem van abból, hogy olvastok vmit és azt hiszitek, hogy akkor úgy is van!!


Elmondok még valamit, egyesek akkor is érzik a petefészek környéki fajast ha nem figyelik mert 16 évesen nem akar gyereket és megis eszre veszi. Ennyit arrol hogy csak akkor vesszük észre az ilyesmit ha gorcsolujk rajta és figyeljuk a testünket. Nagyon nem.


És szerencsés vagyok mert a testem így működik! Mindig szól ha baj van vagy vmi furcsaság történik vele. Többször vettem észre problémákat éppen időben, pl koleszterin. Határértéken kaptam el és vissza tudtam fordítani idő előtt. De a pajzsmirigyemmel is így jártam. :)

2015. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En nem pontozok le senkit, soha nem is szoktam, ertelmetlen, mert vannak akik ossze vissza pontoznak poenbol. Szoval meg ertelmet sem latom ennek a szazalekolasnak.

34hkm

2015. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!