Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éreztél-e valamit beágyazódáskor?

Éreztél-e valamit beágyazódáskor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A legtöbbször azt olvasom ezen az oldalon, hogy akiknek sikerül a baba, a beágyazódáskor "hasszúrkát" éreznek akár napokig. 9 napja voltunk együtt a férjemmel, ha sikerült a baba, mostanában kellene beágyazódnia, de semmit nem érzek... Ez akkor mindenképp sikertelenséget jelent? Volt aki semmit nem érzett, csak a menstruáció elmaradása jelezte, hogy tesztelni kellene?


2015. febr. 22. 15:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igaz,holnapra nem várom,de már 3napja tesztelek és először halványan,most már erősebben ott a 2.csík!Nagyon hasszurkás idôszakon vagyok túl és a melleim már most feszítenek!
2015. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
92%

10-es, tudom. Mi legtöbben nem azért járunk ide, hogy pontozzuk a kommenteket. Én sem. Általában nem is érdekel csak érdekes elgondolásnak tartottam ezt a mostanit. Hogy azért mert én éreztem valamit.. Mi köze van ennek a tenynek a hasznos vagy nem hasznos válaszhoz? Nem értem.


Regisztráltam ide, nem unalomból. Kismamák körül vagyok. Én szívesen próbálok segíteni ha tudok kommentekkel. Ha nem tudok és nincs is egy topikban más valasz, neten keresek utána mert nekem jól esik. Mindig is segítőkész voltam. Ezt a szavazást mondjuk hülyeségnek tartom mert nem vagyunk versenyzők.


9hkm

2015. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ezek szerint biztosat a teszt, illetve az orvos mond :)

A pontozgatások egyáltalán nem érdekelnek, de hogy mindenkinek meglegyen a lelki békéje, minden választ hasznosnak jelöltem :)

2015. febr. 23. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!