Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után meddig normális a cisztás petefészek?

Figyelt kérdés
Sok pici tüsző van benne.
2015. febr. 25. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
cisztás petefészek semmikor sem normális
2015. febr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Sosem lenne normális. Előbb előjött volna a probléma, ha nem szedsz fogamzásgátlót - az eddig elfedte a problémádat.
2015. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
A cisztás petefészek semmikor nem normális sem fogamzásgátló abbahagyása után sem egyébként.
2015. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Semeddig, pcos-nak hívják, és 3-as kezeléssel lehet tünetmentessé válni (mozgás, diéta, Merckformin), ehhez pedig egy endokrinológushoz célszerű elmenni, aki hormonértékeket nézet, megnézi a cukrodat, stb.
2015. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi, pedig nekem a dokim azt mondta, hogy normális utána. Egyébként ovulálok, rendszeres a mensim, nem illik rám egyik pco-s tünet sem.

Biztos nincs igaza?

2015. febr. 25. 13:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nincs. De én is hazudnék, ha kiderülne, hogy félrekezelem a páciensem.
2015. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

"De én is hazudnék, ha kiderülne, hogy félrekezelem a páciensem."


Ezt most mire érted? Sima rákszűrés miatt mentem hozzá.

2015. febr. 25. 14:30
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor elég elmenned aviva tornára, ha azóta rendszeresen menstruálsz, a ciszták nem feltétlenül fognak gondot okozni, vsizont jelzik, hogy valami nem volt rendben a hormonháztartásoddal.

Rendszeresen fogyasztasz kenyeret/péksüteményt/krumplit/tésztát? Ezek is nagy mértékben hozzájárulhatnak. Én kikérném egy másik orvos véleményét, lehetőleg olynét, aki endokrinológus is.

2015. febr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De fogamzásgátló mellett el volt nyomva a hormonrendszerem, most meg nincs, ez nem olyan, mint egy "hormonzavar"?

Bocsi, tényleg nem kötekedni szeretnék, csak megérteni.


Krumpliz kb. havi 2x eszem, tésztát olyan heti 1x, péksütiket csak elvétve, de minden vasárnap sütök valanilyen sütit (sós/édes).

Naponta 4-6x eszem, 170/58 kg vagyok, a tabi előtt is rendszeres volt a ciklusom.

2015. febr. 25. 14:54
 10/12 A kérdező kommentje:
Kenyérből 1-2 szeletet eszek naponta vagy 1-2 zsömlét, de mindig rozsosat.
2015. febr. 25. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!