Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után meddig normális a cisztás petefészek?

Figyelt kérdés
Sok pici tüsző van benne.
2015. febr. 25. 09:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

En nem szeretem,hogy itt sokan a másikat pco val,meg IR-al ijesztegetik,bar tudom jo szándékkal teszik.

Azt nem írtad ciklus hanyadik napjan voltal ott?Mert nekem is több tuszom szokott érni,de csak 1-2dominans van ovilacio elott.A többi utana felszívódik.

En nekem sem sikerült egyből a baba,hasonló alkat vagyok mint te,es en is alapból kevés krumplit,lisztet,rizst fogyasztok,fehér cukrot kerülöm,rendeszeresen sportolok.(mar nagyon régóta,es nem a baba miatt).Szerintem csak legyél egy kicsit türelmes,egyébként tudom ajanlani a baratcserje Kapszulat vagy a mehpempot.Nekem segítettek.

2015. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ovu után 4 nappal voltam. Na majd kiderül 2 hónap múlva a kontrollon. :)
2015. febr. 26. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!