Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt ha pozitív...

Ovulációs teszt ha pozitív onnantól számítva mikor van peteérés? Mi van ha már az ovu teszt pozitívja előtt tüneteim vannak? Később lesz pozitív az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés
A 15.napon vagyok, ma csináltam ovu tesztet,a tegnapihoz képest már erősebb a csík, de még mindig nem tűnik legalább egyformának,vagy közel egyforma erősnek. Amelyik nap pozitív lesz,aznap lesz a peteérés,vagy utána még 36 óra? Elvileg rá van írva a teszt papírjára, de úgy érzem,hogy előbb lesznek tüneteim, hasszurka stb, mint hogy pozitív legyen?

2015. febr. 27. 20:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen kétnaponta együtt vagyunk,de nem titkolom,hogy inkább kislányt szeretnék másodjára..bár nyilván pont ezért lesz fiam,mert ezt leírom:)
2015. febr. 27. 20:29
 2/3 A kérdező kommentje:
A kislányom úgy fogant,hogy kétnaponta voltunk együtt a párommal, viszont nem értem,mert ott peteérés környékén vagy utána is együtt voltunk kétnaponta, elvileg peteérés előtt pár nappal kell utoljára együtt lenni a kislányhoz..
2015. febr. 27. 20:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Aktuális ugyhogy leírom az en ehavi példámat.

7-.8.napon mar nagy ovus fájdalmaim voltak,csináltam tesztet es mar eleg jol kijött a 2.csik...Aztan gondoltam majd 12.nap korul folytatom ujra.(mivel 27naposak a ciklusaim).Azon a napon sem lett pozi az tesztem.Masnap mentem nőgyógyászhoz,mondta h a bal oldalon van egy nagy domináns tuszo.Azt hiszem 18mm-t mondott,en is jol lattam.

Ovus fájdalmam is ujra volt,erre megcsinalom a tesztet es meg mindig nem eros pozi.Szoval hagytam a fenébe,nem idegesítem magamat...Szerintem számolj vissza a ciklushosszodbol,ami kijön valoszinusitheto ovunak az elott legyetek egyutt.(egyébkent sok ismerősömnek nem jott ez be,pl a kisfia 28nap mellett a 9.napon fogant)sok sikert!

2015. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!