Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna segítség?

Aviva torna segítség?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok elmenni tanfolyamra.Arra lennék kíváncsi,hogy a könyvből is meglehet tanulni?Mikor kezdjem el?Az ovus gyakorlatokat is kell csinálni vagy azt nem?
2015. márc. 1. 19:13
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen mindent :)!

Igen baba miatt szeretnék tornázni.Ez az év van még,hogy spontán összejöjjön utána tovább lépünk pedig egészségesek vagyunk...

2015. márc. 1. 21:37
 12/28 anonim ***** válasza:

Itt van még egy 1:10-nél:

https://www.youtube.com/watch?v=6LAdW8f0Flk

2015. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
.
2015. márc. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Remélem sikerül majd elsajátítanom ezt a behúzást.Nem akarok tolakodó lenni,de nem Te vagy véletlen aki az egyik csopiba megint csatlakoztál:)?
2015. márc. 1. 21:45
 15/28 anonim ***** válasza:

Drukkolok, hogy sikerüljön. Még egy tippet hadd adjak, családállítás. Nem tudom, hallottál-e róla, de ha valaki fizikailag egészséges és mégsem jön össze, akkor nagyon jó szívvel tudnám ajánlani. Nem értik még a módszer kitalálói sem, hogy pontosan miért működik, de nagyon hatékony. (Nekem is rengeteget segített, bár más témában). Kiscsoportos, 1-2 napos foglalkozás keretében zajlik, és elmehetsz megnézni is, akkor sokkal olcsóbb (2-5000 ft között van, ha te nem állítasz saját problémát, családállítója válogatja, hogy kinél mennyi), ha neked is van állításod az ennél drágább (15-25 ezer forint, szintén helytől függően, vidéken pl olcsóbb).


Nagyon mély szinten hat, megmutatja a probléma okát, és megoldási lehetőséget mutat. Elsősorban családrenszeri okokat néz, pl. a baba megfoganását tudatt alatt sok minden akadályozhatja, gyakran volt valamilyen gyerekvállalással kapcsolatos nehéz sors a felmenőknél, vagy maga az állítónak lett volna meg nem született testvére (akár indulhatott a vele való várandósság ikerterhességként, amiről az orvosok nem tudtak, mert korán halt el, vagy nem tájékoztatták róla az anyát, erre utalhat pl. a terhesség első felében történt vérzés, illetve lehetnek más egyéb okok is, ha nem jön a baba).


Ezek marha furcsának tűnhetnek, hogy mégis hogyan befolyásolják az ember saját gyerekvállalását, de saját szememmel láttam több alkalommal, hogy milyen okok tudnak a háttérből, egy teljesen tudattalan szinten hatni. Nem rábeszélni akarlak, csak egy ötlet.


Az aviva-tornát nagyon ajánlom, még hatékonyabb, ha megfelelő étrendet is tartatotok hozzá (krumpli, liszt és cukormenteset).

2015. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ha a márciusira gondolsz akkor de:)
2015. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Hmmm...elég érdekes.Soha nem hallottam még róla,de elég meggyőzőnek tűnik.Sajnos tudom,hogy Nálunk milyen lelki oka lehet ami miatt esetleg nem jön a baba.Sajnos nehéz úgy teherbe esni,hogy Anya is terhes akar lenni és szinte versenyzik Velem (Én nem versenyzek),hogy Ő hamarabb teherbe essen.

Egyébként 4 éve várunk babára és volt egy vetélésem ez idő alatt....

2015. márc. 1. 21:55
 18/28 A kérdező kommentje:
Én meg a kérdés kiírója vagyok :)!
2015. márc. 1. 21:55
 19/28 A kérdező kommentje:
Kipróbálás képen csináltam egy szorítást és szerintem sikerült eltalálnom.Mármint remélem :).Holnap el is kezdem.
2015. márc. 1. 21:58
 20/28 anonim ***** válasza:

Nagyon elrontani szerintem nem lehet, én be szoktam szorítani/húzni mindent az alhasam környékén, amit tudok:D Ha kérdésed lesz még, írj nyugodtan. Akkor meg főleg, ha pozitív a teszt!


A 2-es kötetben van a várandósok tornája, mivel már volt vetélésed, érdemes lehet nagyon-nagyon óvatosan tovább folytatni a könnyebb gyakorlatokat belőle, segít megtartani a babát.

2015. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!