Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aviva torna segítség?

Aviva torna segítség?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok elmenni tanfolyamra.Arra lennék kíváncsi,hogy a könyvből is meglehet tanulni?Mikor kezdjem el?Az ovus gyakorlatokat is kell csinálni vagy azt nem?
2015. márc. 1. 19:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Rendben megnézem azokat a gyakorlatokat is :)!Ma már elkezdhetem a tornát?Ck.3 napján tartok kevés vérzéssel.Biztos tudni fogod a pozi tesztet ha a csoportba is benézel :),de azért ide is megfogom írni :)!
2015. márc. 2. 09:01
 22/28 anonim ***** válasza:
Igen, a 3.-4. napon már el lehet kezdeni, az első kettőn nem javasolt csak.
2015. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Igen Én is ezt olvastam :).Ma már el is kezdhetem hozzá a cickafark teát is mert alig van valami ami nagyon fura mert kb 6-7 napig szokott tartani ez meg most még csak a 3 nap....Még egy kis segítség kellene.Ugye előtte 3-4 órával már nem szabad enni és a torna végén fél óráig felhúzott lábakkal kell ücsörögni betakarva,teát kortyolgatva?
2015. márc. 2. 09:42
 24/28 anonim ***** válasza:
Ne könyvből! Menjetek el órára! Csak ez első alkalommal kell fizetni és megér annyit, hogy jól csináld. Valaki írta, hogy szorítani kell az alhasat... hát, ha babát szeretnél vagy van egy cisztád, akkor PONT, HOGY NEM SZABAD! Szóval, ne írkáljatok hülye tanácsokat, menjetek el szakértő oktatóhoz!
2015. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
4 oktatónál jártam, mind mást mondott, és másképp tartja az órát...
2015. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Mi újság van azóta?
2015. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Hát semmi jó...elkezdtem csinálni az avivát és abban a hónapban lett egy nagy cisztám ami azóta is megvan úgyhogy az avivának (közben voltam oktatónál is) köszönhetően nemhogy terhes nem lettem,de még peteérésem sincs és egy szép nagy cisztát csinált....
2015. nov. 2. 20:55
 28/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom:(( Még ilyet soha senkitől nem hallottam, vagy olvastam, azt viszont rengeteget, többek között saját tapasztalatból is, hogy eltünteti a cisztákat, nem értem, nálad miért nem így hatott:( Remélem, rendeződika ciklusod, és sikerül a baba.
2015. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!