Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már így valaki? És mégis...

Volt már így valaki? És mégis terhes volt?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, ma egy hete késik, tegnapi tesztem még negatív volt. Volt úgy valaki, hogy később mégis pozitívat tesztelt? Vannak tüneteim de ez olyan szerintem, ha már tünetek vannak akkor pozi tesztnek is lennie kellene. A mellem jól megduzzadt és fáj, de ugye ez jelenthet menzeszt is. Sose késett még így, csak egyszer de akkor a lányommal voltam valóban terhes. :-)

Köszi, annak aki megosztja a tapasztalatát velem. Természetesen nem arra vagyok kívancsi, hogy megmondjátok terhes vagyok-e, csak ki tesztelt elég későn pozitívat.



2015. márc. 1. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem elég össze vissza ciklusaim vannak, az első terhességem előtt egy teljesen ki is maradt, így a 72. Napon teszteltem pozitívat (36. és 56. napon még nega volt).

A második terhességnél a 36. napon még nagyon halvány volt, majd egyre erősödött.

2015. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Igen elõ pelda itt vagyok èn : kėsett a menstruaciom, terhessegi tuneteim voltal, hanytam reggelente es aludtam is sokat napkozben is, melleim duzadtak voltak. Teszt vegig negativ. Memstruacio nem jelentkezett. Gondoltam itt mar nagy baj lehetm es nem baba van a dolgoba.

elmentem igaz keson dokihoz, mert nem kaptam elobb idopontott.

12 hetes voltam .

megkerdezte a dokit, es akkor a teszt mierr negativ? Valasz az volt, hogy a baba nem birt annyi hcg hormont termelni, hogy a teszt tudja erzekelni a terhesseget. Kb ra 1 hwrmulva ujjra teszteltem es akkor volt nagyon halvany 2 csikos tesztem😊😊

Nem kizart hogy te is igy vagy, ritka esett ez egyebkent de latod velem megtortent, veled miert is ne tortenhetne meg😊

egyebkent szeretnetek a babat?

2015. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ugyan igy vagyok mint te voltal. Ma pl 3 oran keresztul aludtam a lanyommal delutan. A melliem iszonyatosan fajnak es duzzadtak. Ejszaka hanyingerem volt, most is van. De a tuneteket nem akarom nezni mert felek h bekepzelem. A hasam szokott gorcsolgetni a bal petefeszkemnel. Januar 25en menstrualtam utoljara. Azota semmi. De meg az sem erzem h meg akarna jonni.

Amugy igen szeretnenk a babat, szeptember ota probalkozunk eddig sajnos sikertelenul. Holnap reggelre is tervezem h csinalok egy tesztet. Majd kiderul. Ha tovabbra se fog megjonni, ugyis doki lesz a vege ugyis, ha pozitiv, ha negativ a teszt.

De jo tudni h mar ti is jartatok igy. Akkor nem csuggedek el teljesen ha meg most nem pozitiv.

2015. márc. 1. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #2, én csak egy dolgot nem értek:

A terhességi tüneteket, rosszulléteket a HCG hormon okozza.

Hogy lehet az, hogy olyan kevés volt a HCG-d, hogy még egy pozitív tesztet sem tudott produkálni, ugyanakkor pl. hánytál, amihez meg nagyon magas HCG kell?

2015. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, teszteltél? :)
2015. márc. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Csináltál tesztet ha igen felteszed?
2015. márc. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen csinaltam. Szerintem negativ. Ha nagyon nezem mintha de szerintem csak mar odakepzelem. Holnap megyek orvoshoz. Ahogy a fenybe tartom neha mintha latnek vmit de amugy normal nezetben semmi nincs rajta, igy negativnak veszem.
2015. márc. 2. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Szia 4 es valaszolo, megertem kėtsegedet nekem is furra volt, attol hogy nincs eros hcg hormon a szervezetben,attol fuggetlenul egy no hormonai valtoznak es reagal arra a minimalis hcg re is ,de annyi nincs termelve hogy a teszt ki tudja mutattni, teszthez is kell egy adot hcg szint hogy a terheseget kimutassa.

nekem is furcsa volt, de nem irtam volna le ha nem jartam volan igy.

Ettol fuggetlenul nem biztos hogy a kerdezo terhes e vagy nem, csak remelem, mivel szeretnenek mar babat😊

csak nezuk azt a dolgot amikor egy no menstrual semmi terhesegi tunete nincs es megis terhes, a magzat megmozdulasnal bizonyitott hogy terhes, ilyen is volt mar nem egy esetben. Nos de ez az eset es ami velem is tortent nagyon ritka.


kerdezo, feltened a terhesegi tesztet megneznuk😊 holnap majd irjj ketszives hogy mi az oka hogy nem jott meg ràd😉

2015. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam, hogy azoknál nem mutatja a teszt, akiknél a hcg nem választódik ki eléggé a vizeletben (de attól még termelődik).
2015. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Felesleges feltennem a kepet a tesztrol mert ugyse latszodik semmi. :-) nem hinnem h az pozitiv csak mar az en szemem kepzel oda neha vmit. Ma megyek a hazi orvosomhoz. Idopontot meg probalok kerni a nogyogyaszomhoz. Nagyon remelem sikerul a leheto leghamarabbra. :-) menzeszem azota sincs. A hom 36,9 ma reggel is.

Furcsallanam ha nem mutatna ki a vizeletemben. Az mitol alakulhat ki? Ilyet meg nem tapasztaltam. A lanyomnal a nemvart napjan delutani pisibol extra eroset teszteltem. Arrol van meg fenykepem is. Szerintem terhesseg van nalam, hanem vmi gubanc. Csak ez a bosszanto az egeszben, ha nem vagyok terhes jojjon meg es kesz. Kezdhessem ujbol a probalkozast. :P

2015. márc. 3. 06:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!