Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet ez már a...

Szerintetek lehet ez már a beágyazódás?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon szeretnénk babát, együtt voltunk 19,21,23,24 22-én volt az ovum tegnap meg ma nagyon enyhén fáj lent jobb oldalon a hasam meg tegnap óta a melleim is feszesek szerintetek? válaszokat előre is köszönöm!
2015. márc. 2. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. De biztosat csak az orvos tud majd mondani, persze ha kimarad a menzi és pozi a terhességi teszt az már úgy jó. :) addig csak van rá esély.
2015. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érezni a beágyazódást, voltam már terhes és akkor lettem az amikor semmit nem figyletem magamon és nem is éreztem semmit, a pozitív tesztből tudtam hogy terhes vagyok. Amíg én is figyeltem hogy mikor lehet ovu addig nem sikerült a baba. Szeritniem ne foglalkozz ilyenekkel, nekem is volt olyan hónap hogy mielőtt megjött már előtte kb 2 héttel nagyon fájtak a melleim, de volt hogy csak mielőtt megjött kb 2 nappal éreztem. Hormonok ahogy alakulnak, függ milyen stresszes vagy stb.
2015. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon kiegyensúlyozott életet élek nekem mindig a mensi elott egy nappal kedett el feszulni a mellem ezert volt most gyanus egy picit nem figyelem ugy egyebkent magam mert en is azt hallotam minel jobban ragorcsol valaki annal jobban nem jon ossze
2015. márc. 2. 13:33
 4/4 A kérdező kommentje:
de sokan köztük nőgyógyász is mondta hogy vannak tünetei a beagyazodasnal
2015. márc. 2. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!