Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztek után, itt az...

Pozitív tesztek után, itt az idő lassan dokihoz menni, de nagyon ideges vagyok! Ugye minden rendben lesz, nem lehet méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

lassan 1 éve szeretnénk már babát, és hihetetlen, hogy most összejött.Tesztelni túl korán elkezdtem, ezért az első pár teszt nagyon halvány ( még fel is tettem egy kérést itt, hogy ki minek látja)

nem várt napján egy digitális teszt is kiírta hogy 2-3 hete fogant a baba, azaz akkor voltam 4-5 hetes.

Most tegnap csináltam még egy tesztet, az utolsót, hogy megnyugodjak, hogy szépen felerősödött a teszt! És szép erős is : [link]

A 6. hétbe szeretnék orvoshoz menni, lehet hogy még nem lesz szívhang, de nagyon nagyon félek, hogy méhen kívüli a baba :(

Annyira hihetetlen hogy összejött már, hogy nagyon félek! :(

De nem vérzek, nem görcsölök. Azt mondják, az azért nagyon fájna így 5 hetesen már.

A mellem nő, és feszül, a hasam is kicsit feszül, főleg esténként, de más panaszom nincsen. ugye, ha méhen kívüli lenne akkor nagyobb gondok is lennének?



2015. márc. 2. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hűha! Gyönyörű szép az utolsó teszted! :) Gratulálok!


És felejtsd el az idegeskedést!!!! :)

Amikor pozitívat teszteltem (olyan 2év után) én is bepánikoltam, mindenhol csak méhen kívüli terhesség meg missed ab-ról szóló cikkekbe/kérdésekbe futottam bele. Elolvastam őket, hogy tudjam melyik mivel jár/milyen fájdalmakkal. Utána már a legkisebb fájdalmakra is ami esetleg hasonlított az olvasottakra azt hittem, hogy baj van.

Aztán erről szépen leszoktattam magam! Inkább olyanokat olvastam ahol olyan idős kismamák írkáltak mint én. Rájöttem, hogy ami velem történik az teljesen normális, beleértve ebbe mondjuk a pici görcsölgetéseket is.

Dokihoz nem tudtam akkor elmenni amikor én akartam. Én azt hittem 7hetes vagyok, a doki azt mondta 9múltam... De szívhangot nem nézett, azt majd csak ezen a héten... Nagyon ideges voltam miatta, de úgy gondoltam, hogy biztos minden rendben a picikével, mivel a rosszullétek nem múlnak, a melleim ugyanúgy fájnak stb.stb... Szóval minden változatlan :) És tudom azt, hogy ha a héten megyek hozzá, úgy jövök ki a rendelőből, hogy minden rendben van :)


Gratulálok még egyszer és tényleg ne idegeskedj!! ;) :)

2015. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először is gratulálok! :) orvoshoz ha mész nem lesz szivhang és az se biztos, hogy egyáltalán látszik az embrió. Petezsak valószínű és talán szikhólyag is. Ha Ennyire félsz a méhen kivulitol akkor elmehetsz orvoshoz de utána is aggódik általában az ember hogy lesz-e szivhang vagy sem vagy mi fog történni a következő UH-n én ezért nem mentem korábban. Főleg ha nincsenek mehen kívüli terhessegre utaló tüneted akkor nyugalom. :)
2015. márc. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához!

Ne aggódj, azzal ártasz igazán, ha folyton idegeskedsz. Élvezd ki a terhességed! :)

ÉN is ezen paráztam az elején, mert görcsölgettem 5-7 hetesen, hogy méhen kivüli...nem is tudom honnan jutott eszembe. :) De semmi bajom nem volt, 6 és fél hetesen már ott dobogott a kicsi szive.

Szóval nyugi, mindjárt megláthatod UH-n a Picit! :)

Majd ird meg mi volt a dokinál.

2015. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

úgy voltam vele, elmegyek ma a dokihoz, már nagyon feszült és ideges voltam, és úgy voltam vele, minél előbb elmegyek,annál előbb megnyugszok, legalábbis valamennyire.

A baba 6 hetes, és 1 napos, láttam az ultrahangon, és van már szívhangja.

Láttak egy nagyobb cisztát, de a doki azt mondta, valószínű ez a sárgatest ciszta csak, szóval nincs gond!

Csinált rákszűrést is, most kicsit fáj a hasam, de mondta hogy normális, sőt az se gond, ha rózsaszínes folyásom lesz.

Sajnos nem volt már időm megkérdezni, hogy kb hány hét múlva telefonáljak a rákszűrés eredményéért? Szerintetek?

12. heti ultrahangos időpontot már kaptam, holnap megyek a terhesgondozásra "bejelentkezni".

2015. márc. 5. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:

én is nem rég voltam rákszűrésen, nekem azt mondták, 3 hét múlva lesz eredmény. valószínű 3 hét múlva érdeklődhetsz te is.

gratulálok a babádhoz ! :)

2015. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hét volt kórházban. De raszamoltam egy-két hetet még hogy biztos meg legyen.
2015. márc. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!