Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A héten volt peteérésem és...

A héten volt peteérésem és együtt is voltunk a párommal, de sajnos a hétvégére elkapott a nátha. Ez csökkentheni a megtapadás/terhesség esélyeit?

Figyelt kérdés
Lázam szerencsére nicsen. Egész hétvégén fekszem és iszom a teákat, eszem a gyümölcsöket és csak homeopátiás gyógyszert szedtem be (kétszer a két nap alatt).
2008. aug. 24. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem - bar lehet butasag- semmi , de semmi koze nincs a nathanak a terhesseghez, nincs ra olyan hatassal, hogy most azert nem tapadna meg a terhesseg, mert folyik az orrod, meg kohogsz, tusszogsz. Azt szoktak mondani az orvosok is, ha egy terhesseg meg akar tapadni, ill. ha egy baba meg akar maradni, az meg is fog! Ismerek pl olyat aki fogigatlo mellett terhes lett laza kapcsolatbol, antidepresszanst szedett honapokig mert depis volt es nem is tudta hogy terhes. Kb. 20 hetesen derult ki, hogy nem ciszta, hanem egy baba. A gyereknek semmi baja nem lett, egeszsegesen szuletett.
2008. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én csak jó hírekkel tudok szolgálni,mert én úgy tudom,hogy akkor le van gyengülve a szervezeted és könnyebben megtapad...én ezt hallottam,remélem nálad is bejön! Sok sikert!
2008. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!