Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett terhesvi...

Fogamzásgátló mellett terhesvitamin?

Figyelt kérdés
Van még 2 havi fogamzásgátló tablettám, amit be szeretnék venni, a babaprojektnek májusban állnánk neki. Azt olvastam hogy 1-3 hónappal a tervezett teherbeesés előtt érdemes már terhesvitamint szedni. Mennyire hat érdekesen hogy még szedem a fogamzásgátlót, de mellette már a terhesvitamint is? A tabi utáni 3 hónapot nem szeretnénk kivárni, a doki szerint is miután leraktam a tablettát, neki is lehet állni.
2015. márc. 3. 18:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%
Azért, mert egy embernek szerencséje volt, még nem lesz mindenkinek az. Ne biztassunk már másokat a hülyeségre, könyörgöm.
2015. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
26%
Én meg az ellenpélda vagyok. Leraktam a gyógyszert, terhes is lettem, de el is ment a baba... Vajon mitől...
2015. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
A baba egyáltalán nem biztos, hogy a fogamzásgátló miatt ment el, hiszen másnak is elmegy néha, pedig nem is szedett gyógyszert. Tudom, hogy ez nem vigasztal és ez úgy, ahogy van tragédia, de nem kellene a gyógyszerre fogni és kizárni minden tényezőt. Belinkeltem egy másik kérdést, de itt van még pár, el lehet olvasni nyugodtan,hogy hány nőnek lett rögtön babája és egészségesek! Tényleg sajnálom, ami történt veled. Remélem azóta már pozitív irányt vettek a dolgok! Ha még nem, akkor sok sikert kívánok!
2015. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
40%

A vélemények (a válaszolóké is meg az orvoské is) igencsak megoszlik.


Én, amennyiben gyereket terveznék, nem kockáztatnám az egészségét és inkább védekeznék három hónapig más módon, közben elkezdeném a terhesvitamint szedni.

Így részemröl a lehetö legjobb feltéleleket biztosítanám a gyerekemnek.

Természetesen ez sem garancia egy egyészséges gyerekre, de legalább még véletlen sem merülne fel ilyen esetben az, hogy tehettem volna ellen, de ezt elmulasztottam.

2015. márc. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajàt tapasztalatom nincs a tèmàba, viszont sokszor utàna nèztem kulonbozo forumokon. Egy valakinek ikrei is lettek belole, pàr hètre rà, h letette a tablettàt. Szerintem sem kell kivàrni a hàrom honapot, ha nagyon belelendultetek ès vàgytok a babàra, akkor mièrt vàrnàtok mèg 3 honapot? Ha elolvasod a tablettàhoz kapott betegtàjèkoztatot, akkor làthatod, hogy ha elfelejtettèl egyetlen egy tabit bevenni, akkor utàna x oràval potolnod kell, mert veszit a hatàsàbol. Sok nö esett teherbe a fogamzàsgàtlo szedèse ALATT ès nem tudhatta mèg, hogy terhes ès szedte a tablettàt folyamatosan...na ès mi tortènt? semmi! Megszulettek az egèszsèges kisbabàk! :) Keress rà neten, millio pèlda van rà, a vetèlèsrol meg csak annyit, hogy az benne van a pakliba mindenkinèl, annàl is aki soha nem szedett tablettàt..
2015. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!