Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » BMC-s lombikosok! Ti adtok/adt...

BMC-s lombikosok! Ti adtok/adtatok hálapénzt a dokinak sikeres beültetés után?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, te leszel több (jobb) ember, ha adsz, vagy az orvos?

A dolgát végzi, nem?

Nekem senki nem ad plusz pénzt, mert dolgozok. Kapom a fizetésem oszt jónapot.


Faxomba már ezzel a társadalommal...

2015. márc. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én sem gondoltam, hogy kellene, de azért a kíváncsiság hajt, hogy mások hogy állnak ehhez a kérdéshez.

Hidd el a legnagyobb ellensége vagyok a hálapénz dolognak. Az a baj, hogy amíg 1 ember is így gondolkozik, addig nem lesz változás.

Egyébként meg köszönöm a "kultúrált" hangnemet!

2015. márc. 12. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi már a kérdés, de hátha más idetéved, ezért leírom, hogy mi nem adtunk, de tudok olyanról, aki igen (összeget nem tudom). Viszont sikeresség után magánrendelésre hívott vissza kapásból a doki, ahova 2x mentem, amíg levette rólam a kezét, tehát kb 30.000 Ft-ot kifizettünk így neki.

Egyáltalán nem látom értelmét a hálapénznek, hacsak nem valami nagyon nagy összegről van szó. Annyi a páciens, hogy így sem emlékszik a betegekre a doki. Ha már valakit ismer, az nem jelent jót, mivel akkor már sokat járt vissza. Engem sajnos már név szerint köszöntöttek legutóbb a recepción :(

2016. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!