Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nappal az aktus után a...

Egy nappal az aktus után a nőgyógyász meg tudja állapítani, hogy terhes vagyok e vagy nem?

Figyelt kérdés
Holnap tervezek nőgyógyászhoz menni, mert ma lefeküdtem a barátommal, de a kotonnak a "spermatartály" részébe kevés volt a hely, ezáltal a sperma kifolyt (nem szakadt ki a gumi, felül, a farka tövénél jött ki a cucc). Az elélvezés után még pár pillanatig bennem volt a barátom, ezért félek, hogy amikor a cucc kifolyt, belém is mehetett. Tudom, hogy kicsi a valószínűsége annak, hogy terhes lehetek, de azért valami hasznos infót, tippet elfogadnék. Nagyon nem lenne jó, ha beesne egy pulya. 72 órás tabit vény nélkül lehet kapni? Mennyiért?

2015. márc. 4. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Pulya???????Jesszusom,hát neked ne is essen be!!!!!!!!Ezért azt javaslom,hogy mihamarabb vegyél be egy eseményutánit,mivel van esély a BABÁRA,az árával ne foglalkozz,megéri neked is és az emberiségnek is!!!!!!!!!!!
2015. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet vény nélkül kapni,holnap ezzel kezdj az orvosnál,hogy neked kell a tabletta!
2015. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem olvastam így egy nem tervezett gyerekről , hogy pulya, de a biológia könyvet nem ártana olvasgatni.1 napos terhesség nincs, optimális esetben maximum eljut a petesejtig de ez nem kis idő.Minimum 4 hetes terhességet lehet megállapítani, sokaknak még ilyenkor sem, nem hogy egy nappal.A terhességhez nem csak a pete és a sperma kell , hanem annak utat kell végigjárnia és be kell ágyazódnia és ez nem 24 óra. Nem jesszusozom....de....

Nem, vény nélkül nem kapsz gyógyszert, árát nem tudom, de majd a nődoki megmondja.

2015. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Most mi a bajotok a pulya kifejezéssel? Nyiregyháza környékén igy mondják...
2015. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Azt nem, de hogy hülye vagy azt már ma is megtudná àllapítani.
2015. márc. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Basszus Én pulykának olvastam XD....Nyíregyháza környékén azért elterjed ezt a kifejezés mert ott a magyar fehér ember a kisebbség....
2015. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nyíregyházi vagyok. Kölyök van de pulya itt is ritka sztem. De Magyarország területén amennyire tudom babának nevezik.


Figyelj, lehet nem olcsó a tabletta de az abortusz sztem drágább. Szóval ne sajnáld rá a pénzt.

2015. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk a romák pulyáznak csak:)Somogy megye.


Hány évesen van ennyi eszed? Újabb kamu-kérdés?

2015. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
A pulya kifejezést ismerem, nem lepődtem meg rajta. Egy nappal az aktus után még biztos nem fog látni terhességet az orvos, de ha megnyugtat, mert semmiképpen nem szeretnél gyereket, akkor menj el a dokihoz és írass fel vele 72 órás tablettát.
2015. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
ÁÁÁÁ KÉSZ VAGYOK :D :D :D :D Hát nem tudom amúgy van pár Nyíregyházi ismerősöm,de egyik sem beszél ilyen alpárian,már ne haragudj kérdező. Ez inkább a Vasgyár Miskolcon ,mint Nyíregyháza... :D
2015. márc. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!