Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Reggel csináltam,...

Lehet baba? Reggel csináltam, de kidobtam mert 15 perc múlva negatívnak láttam. Este viszont elővadásztam és ott volt egy vékony rózsaszín csík.

Figyelt kérdés
Volt már ilyen valakinek? Vagy csak száradási csík? A képen nem rózsaszín már mert a kontrasztot feltooltam. [link] Jpg

2015. márc. 7. 19:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy látim.. Közben utána számoltam, elvileg ez még csak a 14.DPO-m. Megőrít, mert ez a 3. Teszt amin látom, de alig, közben vérzek:'(
2015. márc. 9. 08:17
 12/16 anonim ***** válasza:
Vérzéssel el kellene menned az orvoshoz. Nem feltétlen jelent baj de azért nem árt az óvatosság. Ez a teszt legalább időn belül pozitiv lett. :-)
2015. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Holnap rendel a dokim, ha reggel is ilyen lesz a tesztem, akkor elmegyek! Nagyon aranyos vagy, hogy tartod bennem a lelket! Köszönöm!:)
2015. márc. 9. 13:49
 14/16 anonim ***** válasza:
Èn sajnos nem látok halvány csìkot, de szorìtok!
2015. márc. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nega a teszted.....nincs rajta második csík....
2015. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
szia! hogy vagy? voltal dokinal? mit mondott az orvos babas vagy vegül?
2015. márc. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!