Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés Sárgás barna folyás...

Kevés Sárgás barna folyás terhesseg alatt mindenképp vetéléshez vezet?

Figyelt kérdés

van egy csokoládé cystam a bal petefeszkemen. lehet hogy ez fakadt ki és azert van ilyen folyasom?

kb 6 hetes vagyok.


2015. márc. 10. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 7-12-ik hétig rendszeresen volt barnázásom. Persze az elsö pár alkalommal nagyon megijedtem, és orvos, de soha semmit nem látott, így valószínü hüvelyi részböl jött, ilyenkor túl vérzékeny az ember.


De a barátnömnek is kezdödött barnázással, majd gondolta elvetél, nem megy elorvoshoz, másnap jobban vérzett, a férje bevitte a korházba, és kiderült, hogy valami megindult, de ágynyugalommal, és valami gyógyszerekkel megtudták menteni, és azóta van egy 4 éves egészséges kislánya.

Szóval amíg ki nem derül honnan jön, menj el és nézezsd meg.

2015. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges de ez elég kockázatos így, hogy tippelünk. Én azt mondom menj el az orvoshoz és ha ő azt mondja hogy azért van és nem kell rá szedned semmit, akkor legalább nyugodtabb leszel.
2015. márc. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hat mostmar nagyon be vagyok kakilva.. mar bocsanat. ma gorcsoltem is.

de dokihoz nem tudok el menni elso vizsgalatom lenne de csak idopontal fogadnak az meg meg nagyon soka van. 16 odikan kell ujra telefonalnom mert nem jo valami rendszer es nem tudtak idopontot adni. :/

2015. márc. 10. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel simán mehetsz ügyeletre is. De én magánrendelést is megpróbálnám, hátha tudnak időpont nélkül fogadni. Nincs ingyen de sok sok nap telik még el így idegeskedéssel és lehet rég késő lesz. Ne haragudj nem akarlak jobban ijeszteni de ez nem hangzik túl jól, nem árt mihamarabb tisztázni az ilyet, tényleg nem tudjuk hogy miért lehet és milyen következménye lehet.
2015. márc. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ertem en. es nem is haragszom. csak meg nem biztos hogy terhes vagyok. mensi 2 hete kesik terhes tuneteim vannak de 3 teszt negativ..

ha be megyek az ugyeletre azzal h barna folyasom van es gorcsolok korbe rohognek es el kuldenek. magandokit pedig sajnos nem tudom kifizetni..

2015. márc. 10. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!