Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérésre jó a cickafark tea...

Peteérésre jó a cickafark tea meg a barátcserje? Ciklusommal nincs gond csak kicsi a tüsző .

Figyelt kérdés
Iszom az inofolicot és szeretnék még valami mást mellé csak nem tudom a teát vagy a barátcserjét vagy mindegyiket kiprbáljam?
2015. márc. 11. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam a tea használt, a barátserje nem. Cikusom volt, bár nem rendszeres, egy darabig használtam ovu tesztet, hol mutatott pozitívat, hol nem. Most teázom egy ideje, minden hónapban van ovu, bár nem épp a 14. napon, szóval továbbra sem óramű a ciklusom, de legalább van peteérés. A pecsételő vérzésem megszűnt tőle, ennek nagyon örülök, na meg annak, hogy végre nem 10 napig vérzek. Az Inofolicot nem próbáltam, de tervben van az is.

Nálam így tea-barátcserje 1-0.

2015. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi pco eetén azt hiszem nem lehet inni a cickafarkot nekem az van sajnos vagyis nem nő meg a tüsző
2015. márc. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!