Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondtátok el a párotoknak...

Hogy mondtátok el a párotoknak h terhesek vagytok?

Figyelt kérdés

23L

(nem vagyok terhes csak kíváncsi)


2015. márc. 11. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Első csemeténél megmutattam a tesztet. Másodiknál a sokktól káromkodtam egy sort, mikor megszületett az eredmény(19hónap a korkülömbség)

Egyik sem romantikus, de hatásos volt.

2015. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

amikor hazajött mindig leült az asztalához a szoásos dolgait egyeztetni, stb

így az asztalára tettem egy laot, amire ráírtam ő neve + én nevem = egy nagy szivet rajzoltam és srégan rátettem a pozi tesztet

2015. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
*lapot
2015. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mellettem állt és fogat mosott közben, úgyhogy azon kívül, hogy mutattam neki, nagyon nem kellett bejelenteni.
2015. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Hujujj! Hát nem úgy történt ahogy terveztem.

Próbálkoztunk a kicsivel és nagyon szerencsések voltunk,mert nagyon hamar sikerült.

Csináltam egy tesztet mielőtt megjött volna,az negatív lett. De nem jött meg. A páromnak nem is tűnt fel igazán,mert volt már,hogy késett,stb. Aztán a 6-ik napon este mondom hát én nem várok tovább,csinálok még egyet. Mivel meglepinek szántam nem vittem be poharat,mert garzonban lakunk,észrevette volna. Bementem zuhanyozni,mondom rápisilek...megvolt, beálltam a zuhany alá,közben a mosógépen volt a teszt. Oda nézek,nagyon halvány 2-ik csík. Majdnem sikítottam,bent volt a telóm,lefotóztam küldtem barátnőmnek,hogy nem csak hallucinálok-e. Ő is látta. Még nem szóltam a páromnak,biztos ami biztos. Reggel elment dolgozni, én szabadnapos voltam,megcsináltam a másik tesztet is,de már rendesen. Az is halvány pozitív,de nem volt megnyugtató,hogy ennyire halvány volt. Találkoztam barátnőmmel délután. A párom a haverjával ült egy bisztróban és söröztek,később csatlakoztunk hozzájuk. Na de előtte!! Akkor már gyógyszertári teszt,amire az volt írva,hogy a menstruáció előtti 4. napon mutat eredményt. Mondom mi van???? Na nem baj,volt még nálam azért egy x-epil is pluszba...bementünk a páromékhoz,elvonultunk a mosdóba,megcsináltam a gyógyszertárit. Hát semmit nem láttunk rajta,ha hunyorítottam,akkor jó indulattal egy iszonyat halvány csík volt még ott. Mondom na ne vicceljünk,ilyen nincs... az x-epil meg már erősebben mutatta ki. Sík ideg voltam,hogy most mi van. A táskámban a 2 teszt kiültünk az asztalhoz. A párom meg a haverja néznek rám,hogy mi bajom van,nekem akkora volt már a fejem mint egy lufi és a sírás kerülgetett. Kérdezik mi van. Idegből megfogtam a két tesztet és az asztalra csaptam,hogy bogarásszák ki,mert mi már nem értjük. A párom csak bambán lesett,a haverja a kezét rázta,hogy gratulál,mi meg már kínunkban nevettünk a barátnőmmel. Hát ennyi volt,azóta már 29 hetes 3 napos vagyok,várjuk már nagyon a kisasszonyt!! :)

2015. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Reggel 7 órakor csináltam tesztet, párom nem koránkelő típus :-) Belüla hálószoba ajtóra írtam egy nagy papírra hogy gratulálok apa leszel, ha felkel ezt lássa meg elsőnek :-)
2015. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Én 2012ben csináltam egy fotónaplót a férjem szülinapjára idézetekkel és az első közös pillanatainkkal tarkítva. Aznap reggel az első vizeletem üvegbe tettem, s mikor kiürült a ház, gondoltam megcsinálom. Alig hittem a szememnek mikor pozitív lett, és alig vártam, hogy hazaérjen a férjem. Gyorsan beleragasztottam a tesztet a naplóba, egy hozzá illő idézetet a családról és beleírtam, hogy gratulálok apuka! Tudtam, hogy itthon hagyta a pénztárcáját és hazajön érte, úgyhogy már délelőtt megvolt a sírás :)
2015. márc. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A fiunknál megcsináltam a tesztet, 10 perc múlva semmi! Otthagytam és elmentem dolgozni. Este értünk haza. A férjem elment pisilni és egyszer csak szól,hogy itt egy terhességi teszt és két csík van rajta, szerintem ez mit jelent! :) :)

Ő tényleg nem tudta! Rohantam be,hogy mi van, én ezt még reggel nem láttam. Másnap reggel másfajta teszt nega. Kicsit elkeseredtem. Másnap viszont már minden teszt halványan, időn belül két csíkos volt. Tehát nálunk igazából a férjem tudta hamarabb,hogy úton a gyerek!

Most, Ketteskénél csak azt tűnt fel a nagy hajtásban,hogy két napja késik. Elszaladtam tesztért, megcsináltam, ott hagytam a fürdőben. Kb. 3-4 perc múlva mentem vissza, gondoltam, na majd ezen is ki kell sakkozni,hogy van-e valami, vagy csak én gondolom oda. Erre ott volt a második csík barom erősen.

Felhívtam a férjem, mondtam,hogy gratulálok a kinevezésed mellé még egy gyerek is jár! :) Nagyon boldog volt.

2015. márc. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Én csak annyit mondtam neki nemsokára nem csak én hívlak apának :) Iszonyatosan örült neki együtt sírtunk az örömtől :)
2015. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
En vettem egy kindertojast, amit nagyon ugyesen kettevalasztottam es a jatek helyere egy babakocsi medalt tettem bele. Amikor kettenyitotta, hangosan nevetett, hogy hihihiii, milyen aranyos jatek gyereknek majd felretette. Megegyszer kezebe nyomtam, hogy nezze meg jobban, de semmi reakcio...mondom, szerinte em nezki ertekesnek, mondjuk aranynak, szerinte nem, es megint felretette....en szakadtam a nevetestol, hogy mennyire nem kapcsol, o meg nevetett, hogy milyen jatek van benne...erre en: nem gondolod, hogy ez valamit szimbolizal, erre o: mit? babat? Mondom lehet, erre o...nagy szunet, komoly arc: terhes vagy? erre e: igeeeen, es hatalmas orom, siras :D
2015. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!