Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy mondtátok el a párotoknak, hogy megcsaltátok?

Figyelt kérdés

Először is nincs párom és anno se csaltam meg senki, se engemet! Csak kíváncsiság az egész!


Idéznétek azokat a szavakat amikor mondtátok neki, hogy megcsaltátok? Érdekelne engem az előzmények, amikor mondtátok, hogy beszélni akartok a párotokkal?


Ha lehet írjátok le párbeszédbe, hogy zajlott!


Mindent írjatok le részletesen, érdekelne, hogy miért csaltátok meg és mennyi idős volt a kapcsolat, hány évesek voltatok akkor. Párotok reakciója mi volt, hogy fogadta a hírt!


Köszönöm a részletes beszámolót!


25F


2013. aug. 21. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem mondanám meg, mire jó az?
2013. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azokra vagyok kíváncsi akik elmondták és, hogyan zajlott! Köszönöm!
2013. aug. 21. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:

L:Drágám,megcsaltalak mér egy büdös r*banc vagyok

F:Drágám,megcsaltalak mert egy bunkò,köcsög vagyok

2013. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár nem biztos, hogy pont erre gondolsz, mert nem klasszikus megcsalásról van szó, de ugyanúgy gusztustalan dolgot tettem és azóta is furdal a lelkiismeret. A pontos szavakra nem emlékszem, régen volt, inkább csak a helyzetet tudom körülírni.


A sztorihoz tartozik, hogy őt előttem mindenki megcsalta, én pedig tipikus lúzer srác voltam (vagyok), az a fajta, aki összetenné a két kezét egy barátnőért, jól bánna vele, és eszébe nem jutna megcsalni (tényleg nem tudtam elképzelni magamról, hogy képes vagyok rá), a kapcsolat előtt eleinte ezzel váltam esélyessé a szemében. Emiatt én el sem akartam mondani neki a dolgot, hogy kevésbé fájjon neki a szakítás. Pár nappal a vallomás előtt nálam aludt, éjszaka hosszan beszéltem vele arról, hogy nem vagyok neki elég jó, jobbat érdemel nálam, (átlátszó szöveg, de komolyan gondoltam) de nem tudtam meggyőzni. A következő találkozáskor látta, hogy feszült (valójában bűntudattal teli) voltam, megkérdezte, hogy mi a gond, valami olyat tettem, amit nem volt szabad?


Korábban féltékenykedett egy lányra, akit netről ismertem és még sosem találkoztam vele, és úgy volt, hogy sosem fogok. Bár valójában a másik lányba voltam szerelmes, a barátnőmnek azt hazudtam, hogy nem kell aggódnia a dolog miatt. (Mivel abban a percben úgy volt, hogy sosem fogok találkozni vele, ez félig igaz volt) A kívülálló lány viszont egyszer a semmiből felvetette, hogy fussunk össze. Én igent mondtam, és még aznap összejöttünk. (Csókoloztunk, és ő nem tudott a barátnőmről)


Elfordultam, és igennel feleltem. Megkérdezte, hogy arról a bizonyos lányról van-e szó. Bevallottam, hogy találkoztunk, és hogy mi történt. Hitetlenkedett, sírt, dühös, csalódott és értetlen volt. Másfél hónapot voltunk együtt, de nyolc hónapja ismertük egymást, én 22, ő 18.

2013. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem csaltam meg egy páromat sem, szóval sehogy :D
2013. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdés azoknak szólt akik megcsalták a másikat kedves utolsó idióta!
2013. szept. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!