Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok barmilyen durva dolgot szakitaskor a parotoknak? Komolyan gondoltatok?

Figyelt kérdés

Nagyon durva dolgokat vágott hozzám. Mondta,hogy k urvára nem fogok neki hiányozni. De ez még semmi. Nem csaltam meg nem csináltam semmi olyat. Egyszer hazudtam neki abban,hogy nem szeretem.


Nektek volt már ilyen? Megbántátok Bármit is mondtatok?

18/L ( egy éves kapcsolat)


2015. febr. 21. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
igazából tök mindegy mit mond ilyenkor az ember, mert a lényegen nem változtat. a szakítás az szakítás, elvileg pont azért következik be, hogy utána már ne találkozzunk többet az illetővel. tehát tényleg nem számít, ki mit vág a másik fejéhez.
2015. febr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
1# szerintem ez hülyeség mért kéne gyülelölettel elválni attol akit évekig szerettél elég rossz hozzáállás
2015. febr. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. azért, mert már nem szereti, viszont a másik félnek meg jobb a szakítás így annál, mintha még utoljára elmennének kávézni és sütizni egyet, majd vidámparkban utoljára elválnának mosolyogva egy hosszú ölelkezés után.
2015. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Első, miféle ostoba, igénytelen világszemlélet ez?
2015. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen mondtam és az hogy megbántam volna túlzás, de nem gondoltam komolyan.
2015. febr. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én akkor nem mondtam, csak nyeltem nagyokat viszonylag, mert korábban én mondtam sajnos olyat, amit nem kellett volna, és az időgépem nincs meg, mert eladtam az ecserin :(
2015. febr. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!