Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nő megérezheti, hogy...

Egy nő megérezheti, hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
Úgy értem rögtön a legelején, mikor még nagyon tünetei sincsenek.
2015. márc. 12. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem jön meg a mensese, az igen gyanus.
2015. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én belső érzésekre gondolok, úgy mint az "anyai ösztön",

mikor érzi, hogy valami megváltozott!

Előfordulhat e ilyen?

2015. márc. 12. 21:11
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Elő, hiába negatív lett a tesztem, tudtam, hogy babát várok. És úgy is volt :)
2015. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérezheti, de épp ezek az érzések lehetnek csalókák. A női agy sok mindenre képes.
2015. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Valamiért ezt érzem én is, nagyon reménykedem benne :$

Gratulálok neked hozzá :)

Holnap veszek tesztet, nem tudom korai e? Múlthét szerdán voltunk együtt párommal (Egyébként nincs itthon most sajnos :( ) korai lenne még?

2015. márc. 12. 21:16
 6/16 kloetta ***** válasza:
Kedden kellett volna megjönnie, szombaton fogok tesztelni, így biztosat még nem tudok. Kistesó projekt van pár hónapja, így persze tudom mikor "kellett" együtt lenni.... Kb péntek óta apró hasszurkákat, bizsergést érzek. Ami tudom hogy a koraterhesség tünete. Az egy évessel játszok egész nap, az anyai ösztön megvan. (Az elsővel semmi tünetem nem volt)
2015. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

én nem éreztem meg

csak kimodottan aktus után, volt, hogy megijedtem és kiugrottam a ürdőbe gyorsan hátha kifolyik

de szóval tervezett baba, csak akkor hirtelen minden átfutott rajtam, megijedtem, hogy valóban baba lesz.

és lett :)

2015. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*kb hasonló érzés amikor valaki szembesül a pozi teszttel, hirtelen "lepereg az élete" :D
2015. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaj, hát remélem akkor lepereg holnapután :D
2015. márc. 12. 21:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Én éreztem. Nagyon meleg volt a hasam, és feszített. Mind a két terhességemnél. A férjem is azt mondta, hogy még az arcom is megváltozott, és ő is érezte, hogy forró a hasam.

Plusz én mind a két gyereknél pontosan tudtam a nemét, még mielőtt uh-n látszott volna.

2015. márc. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!