Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy nő megérezheti, hogy...

Egy nő megérezheti, hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
Úgy értem rögtön a legelején, mikor még nagyon tünetei sincsenek.
2015. márc. 12. 20:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én megéreztem de első próbálkozós hónapunk volt, csalódások nélkül. Lehet nem is megérzés volt, inkább csak hittem benne.

Viszont a teszttel tapasztaltam megérzést. Az elsőt elkapkodtam. Pisiltem rá aztán azonnal otthagytam. Kivártam az időt, ránéztem és negatív. Napokkal később újra teszteltem, több okom lett volna félni az eredménytől az előző után viszont ahogy megcsináltam a tesztet, nem tudom miért én nem tettem le. Nem tudtam. És néztem hogy jelennek meg a csíkok. És megjelent mind a kettő. :) Mintha éreztem volna hogy most nem kell letennem és nincs mitől félnem, pozitív lesz.

2015. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én megéreztem, pedig épp valamivel előtte mondtam le róla, mert volt néhány hónap csalódás, és nem akartam mindig emiatt szomorkodni, illetve volt egy olyan gondolatom, hogy nekem talán nem is lehet.

Aztán egyszer színházban voltam többedmagammal, és a helyemről egyáltalán nem lehetett látni, úgyhogy átültem az erkélynek arra a részére, ahol nem ült senki. És miközben néztem az előadást, valahogy azt éreztem, hogy valaki ott van velem (nem a másik 500 nézőre és 60 színészre gondolok!)

És innentől kezdve folyamatosan egészen szokatlan érzések rohantak meg. Aztán pár nap múlva pozitívat teszteltem, most meg itt szuszog a kiságyban. :)

2015. márc. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napja késik,egyik pillanatban olyan érzésem van mintha de aztán elmúlik.Ma tesztelek.Az elsőnél abszolút nem éreztem semmi ilyesmit.a másodiknál pedig igen 5-6 nappal aktus után éreztem a nem vagyok egyedül érzést.
2015. márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem megérzi, mert nagyon akarja.
2015. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9 Drukkolok, majd írd meg :)
2015. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én éreztem. Menstruáció előtt egy héttel mindig idegbaj voltam de akkor ez kimaradt es csak nyugalmat éreztem. Nem várt napján pozitiv volt!:) 10hetes. veled miujsag? :)
2015. márc. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!