Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a nem várt napja....

Ma van a nem várt napja. Ilyen teszt és meg sem jött. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 14:35
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
27%
Mért lenne rosszindulatú, bocs de terhesen csináltam már pár tesztet, és egyiket sem kellett jobbra-balra forgatnom, mert odaképzeltem valamit. Inkább pont az a rosszindulatúság, ha valakiben hiú ábrándokat ébresztenek. Szóval bocs az őszinteségemért, és nyugodtan lehet lepontozni.
2015. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező!!

Ez pozitív kétség kívül!!!


Mert lehet nem volt még vetélésed kedves válaszoló....tudod aki átment hasonló dolgokon annak egy ide-oda-amoda FORGATOTT teszt ami halvány pozi is reménytadó!!!

Lehet valaki "tenyészkanca" és már a nemvárt előtt leugrik a csíkja de nem mindenki ilyen szerencsés.

2015. márc. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Igen...ahogy irod. Akinek hamar osszejon ő nem is fogja fel mint pl en vagy mas nő aki babara vagyik. Volt egy veteles masfel eve fel evet vartunk utana probalkoztunk es ez a 12.honap. Es mi itthon tisztabban latjuk mas ugye mint kepen. Hetfon megfogom ismetelni. Koszi a valaszokat :)
2015. márc. 14. 15:36
 14/47 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Várom a fejleményeket

2015. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Irni fogok :)
2015. márc. 14. 15:41
 16/47 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek és nem rosszindulatú!

A 2. csík helyén valami elmosódást látok. Látok mellette egy csíkot is, de az viszont nem jó helyen van.

2015. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Ertelek. Am az elmosodas kb 15-20percel jelentkezett amikor a 2.csik mar reg ott volt 5 perc van a teszt tajekoztatoba is es még az elotz kijott rozsaszin forgatni sem kell. Aztan lattam h szarad meg es mosodik el. Csak mar utana jutott eszembe lefotozni addig csak orultunk es bamultuk :)
2015. márc. 14. 15:46
 18/47 anonim ***** válasza:

Értelek! De megnéztem a képet mégegyszer, és nekem a vékony csík a T-nél akkor sem jó helyen van. Legalábbis nekem úgy tűnik,hogy arrébb. Ott kellene lennie, ahol az elmosódott paca van szerintem!

De tényleg szurkolok,hogy igaz legyen!

2015. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
24%
Jó akkor elmondom annak aki kijelenti, hogy nem volt még vetélésem: 2 évvel ezelőtt 12 hetes terhesen a genetikai ultrahang helyett missed ab műtétre mentem, mert kiderült, hogy a szívhangos igazolás után elvetéltem és több mint 2 hétig úgy éltem, hogy egy halott volt a testemben, mert nem indult meg magától a vetélés. Szóval, igazad van, egyáltalán nem tudom milyen terhesnek lenni, vagy elveszíteni egy babát!
2015. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
28%
Jah, arról nem is mondok semmit, hogy több mint egy évnyi próbálkozás után sikerült összehozni a gyereket. De tényleg igazatok van, én csak egy rosszindulatú kötsög vagyok!
2015. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!