Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a nem várt napja....

Ma van a nem várt napja. Ilyen teszt és meg sem jött. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 14:35
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, az első szerintem negatív, illetve inkább úgy mondanám, elázott, és ezért nem értékelhető. Ha a második, a tesztcsík élőben erősebb, az adhat reményre okot. Monitoron nem kivehető, milyen színű a csík, de élőben biztos jobban látszik. Szurkolok, hogy a második teszt legyen az igazi! :)
2015. márc. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Szerintem meg halvány pozitiv
2015. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Szerintem halvány pozi. Remélem a hétfőin már több látszik. Szurkolok!
2015. márc. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:10

Úgy látszik akkor emiatt vagy megkseredett, ha már neked nincs akkor másnak se legyen. Szörnyű, ami veled történt, de itt szerintem sokan átéltük, én is, mégsem vagyok ilyen. A tesztek egyértelműen pozitívak, ha a te lelkednek jól esik atz mondani, hogy negatív, akkoris!

2015. márc. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
en az elson halvany pozinak latom!
2015. márc. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
0%

18:14:

Jah, végül is 38 hetes terhesen kuvara elkeseredett, és mindenkinek csak rosszat akaró lehetek... Nem csak a részleteket kellene kiemelni... Ennyit erről!

2015. márc. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

A második teszted pozitív. Én is azt a tesztet használtam, az első ugyan ilyen halvány lett, két nap múlva erős pozitív. :) Úgyhogy igen reménykedhetsz :)

Én is túl vagyok egy vetélésen, bár mi mindennek ellenére nem vártunk egy vérzést sem, úgyhogy hajrá! ;)

2015. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

A másodikon látok halvany 2.csikot!


Kedves 69%os válaszoló,akkor most a terhessegi hormonok mentek az agyadra,és azért beszélsz ilyen keserűen ....

2015. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Hetfon ismetelek mindenkepp :) koszi a valaszokat. Nehany valasznal a felig hasznosra ment de nem direkt :) megyek alszok hiaba aludtam 2x du hulla vagyok olyan faradtsag van rajtam :/ joejt csajok!
2015. márc. 14. 22:02
 30/47 anonim ***** válasza:
82%

Csajszik, ne veszekedjetek, semmi ertelme. Nyilvan, aki mar reg vagyik babara, es valami halvany kis remeny megjelenik, mondjuk egy halvany pozi hcg teszt miatt, ne bantsatok, semmi ertelme. Ugy vettem eszre, hogy ide azok jönnek leginkabb, akik tele vannak kerdesekkel, ketsegekkel, remennyel, varakozassal. Nyilvan mindannyian tisztaban vagyunk azzal, hogy egy halvany pozi hcg teszt meg nem orvosi bizonyitek arra, hogy babat varunk, de remenyt ad a remenytelen honapok utan. En ugy gondolom, hogy eleg lenne annyit irni, hogy ha valaki latja azt a kis halvany csikot vagy foltot, vagy barmit is, ami remenyt ad, hogy igen, szerintem is van ott valami, de legyel türelmes, es tesztelj kesöbb. Ne bantsuk egymast, egy jo szo, egy kis megertes sokszor többet er mindennel.


Szoval kedves kerdezö, en ugy gondolom, hogy van valami azokon a teszteken, es tiszta szivböl kivanom, hogy nehany nap mulva szep egyertelmü 2 csik legyen a teszteden!


Jo ejt mindenkinek, es ne bantsuk egymast!

2015. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!