Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem, mi lehet a gond?...

Nem értem, mi lehet a gond? Gyogyszer miatt vagy terhebeestem?

Figyelt kérdés
Mar feltettem egyszer a kerdest mi lehet mert abbahagytam a gyogyszert kb februar kozepen es februar elej volt meg utoljara. Utana 6hetig semmi es egy reggelen ugy keltem h hanyingerem volt. Aztan vettem egy tesztet es negativ lett most kb par napja es utana megjott 1 napra. Elmult es most 2 napja szur a bal petefeszkem es ha sexelunk a parommal faj. Mi lehet?

2015. márc. 18. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz! Ö biztosan meg tudja mondani. Sok sikert! Remelem semmi komoly!
2015. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hog nem jutok el oda mert mindig delelott van es most kezdtem el uj helyen dolgozni azonnal szabit kerni nem lenne jo. :S
2015. márc. 18. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább a gyógyszerre tippelnék de nem vagyok orvos. Ha oda nem tudsz eljutni egy ideig akkor ismételhetnél egy tesztet. Mivel a gyógyszer felborítja a ciklust el tudom képzelni valahol hogy késői peteeresed volt és emiatt késett sokat viszont a teszted attól akkor még lehetett negativ. Ha most is negatív akkor nem baba sztem.
2015. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy petefészek- vagy méhgyulladás. Nekem akkor volt ilyen és akkor fájt ha együtt voltunk.
2015. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Muszaj lesz eljutnom a dokihoz koszonom a valaszaitokat
2015. márc. 18. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen jó lenne,mert nekem is amikor petefészek gyulladásom volt,akkor pont suliba jártam és készültem az érettségire,nem kellett volna hiányoznom így nem mentem dokihoz. Aztán amikor eljutottam csak petefészek gyulladást mondott,arra is kezelt egy kicsit gyengébb antibiotikummal,aztán kb. 2 nap múlva nem bírtam lábra állni. Visszamentünk,akkor másik doki volt és ott mondta a magáét,hogy nem vette észre az előző doki,hogy a méhemre is ráment,de olyan szinten,hogy sírtam a vizsgálat alatt. Kaptam egy olyan gyógyszert ami kiütött egész napra,de 1 hét alatt rendbe jöttem és (lekopogom),azóta se volt ilyen bajom. Nem gyerekjáték.
2015. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ertem. Orulok hogy jobban vagy es koszonom a tanacsot
2015. márc. 18. 22:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit,remélem nincsen semmi komoly baj.
2015. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!