Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínü hogy terhes vagyok? <3

Valószínü hogy terhes vagyok? <3

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a barátom,és nem védekeztünk,épp akkor volt peteérésem,hozzáteszem,mielőtt valaki beszól hogy felelőtlen vagyok....nos hát babát szeretnénk.:)

Pont egy hete hogy együtt voltunk,és nekem ma kellet volna hogy megjöjjön,de nem jött meg,semmi jel nem utal arra hogy meg is jön,mert menstruacio elött fajt a mellem most meg semmi.

Már két napja nem tudom elviselni a barátom parfümjének illatát,egyszerüen hanyingerem lesz tőle, a terhesség első hetében ez létezhet?



2015. márc. 19. 20:16
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
De mivel a fogamzásgátlo tablettátol össze zavarodtak a hormonok,igy vagy késett vagy előbb jött meg,és mar fél éve ez van,kérdeztem a nőgyogyászomat is hogy akkor most ezt hogy is számoljam,előbb jött meg és igy akkorra esett. de szerintem meg a legtisztabb az lesz ha csinalok egy tesztet.abbol többet megtudodk mint itt par embertől :DDD
2015. márc. 19. 21:06
 12/31 anonim ***** válasza:

Nincs terhesség első hete, neked még terhesség sincs még ha sikerült is akkor még csak beágyazódás van tünetek még jóval később lesznek.

picit olvasgass!

[link]

2015. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Nem baj,ne vedd fel az ilyen beszólásokat...én is annyi leszek és előtte pár nappal vagyok kiírva. Most vagyok 31 hetes... tervezett baba. Az a baj,hogy a romák viszont nem tervezik az esetek 90-95%-ban. ha meg igen akkor az a pénz miatt van,mert hát azt nem a gyerekre költik...és ők már 23 évesen zömével túl vannak a 3-4-5-ik gyereken... aki ilyen miatt leszól mást vagy primitív vagy egyszerűen csak fáj neki az élet,mert nem jött össze neki valami.
2015. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Mármint a 6-os hozzászólóra gondolok,nem a többiekre. tesztet leghamarabb majd jövő hét végén csinálj,akkor már biztos,hogy kimutatja.
2015. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
hát gratulálok neked .:) hát csak kicsit g*ciség hogy igy beszolnak egyek,le van irva fent hogy mind a ketten szertnénk,erre megkérdezik hogy a barátom tud e rola :DD attol hogy 23éves leszek és gyereket akarunk az nem azt jelenti hogy cigany vagyok-.- pénzünk van,szüleimnek vallalatja van,én most kaptam melót,security vagyok,igeeeen lany létemre,szoval jol keresek barátom is dolgozik,szerettjük egymast,közös jövőt szeretnénk,akkor miért ne jöhetne a baba? hisz a mai világba már nem igazan lehet normalis pasit se lanyt talalni,De én megtaláltam aki kell,és ha már a barátom is szeretné a babát akkor gondolom ő is..
2015. márc. 19. 21:20
 16/31 anonim ***** válasza:
Várjunk.. Egyrészt írták a peteerest. De ez nem kizáró ok éppen, van hogy késői peteérés lehetett. Tételezzük fel hogy így van. Egy hét telt el azóta. Kb most érne a méhedbe azaz most kezdődne a beagyadozas. Szóval ilyenkor lehetetlen hogy legyenek tüneteid. Majd esetleg még egy hét múlva ha addig nem jönne meg. De általában nem nagyon van peteeres egy héttel a menzesz előtt.
2015. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

szerintem nem a korod miatt kaptad a beszólást, hanem mert fingod nincs a teherbeesésről, de már babát akarsz.

tök butaságot írtál :)

mensi előtt 1 héttel nem valószínű, hogy péd lett volna, az inkább 2 héttel előtte szokott lenni. nem előre írod be a naptárba, ha előbb jött meg, előbb is lesz a peteérésed, annyival... hisz ez egy folyamat.

aztán! együttlét után a beágyazódás 10 nap. ha ez megtörténik akkor a szervezeted elkezd hcg-t termelni, ami okoz tüneteket. tehát legkorábban az együttlét után 12-14 nappal érezhetsz bármit! 5 nappal nem leszel baba miatt rosszul sem parfümtől, sem semmitől...

terhességi teszt is 14 nap után mutat ki bármit ha már van elég hormon, pont azért amit az előbb leírtam.

szóval se tüneteid még ebből az együttlétből nem lehet, se tesztet nem érdemes csinálni!

de ha 3 hete is együtt voltatok, hisz inkább akkor volt péd, abból jó eséllyel összejöhetett baba és amiatt már lehet tüneted...

2015. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Hát ennyi. Az a baj,hogy azt vettem észre itt is,hogy nagyon sokan vagy unalomból jönnek fel ide és piszkálnak másokat, vagy pedig egyszerűen csak feszültséglevezetésnek szánják,arra meg ott a futás vagy a torna. olyan is van aki olyan okos már egy gyerektől is,hogy húúú... Nekem is első babám,de mégsem tudok mindent jobban mint mondjuk az akinek van 3 gyereke. Nekem is lesznek hibáim,felkészültnek érzem magam,de biztos,hogy lesz olyan ami új lesz,amiben segítség kell majd stb. Hiába rengeteget voltam a két tesómmal és sok mindent megtapasztaltam velük,de mégis más lesz,mert a sajátom lesz. De sokan nagyon szeretik kioktatni a másikat.
2015. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Nekem sem akkor volt peteérésem amikor kellett volna. Augusztus 29-én "kellett volna" lenni és mégis szeptember 5-én volt.
2015. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
hát persze,ez igy van.:) de a peteérésröl pedig tul okosak,az előző oldalon leirtam hogy miért igy van,hisz az orvosomtol kérdeztem,de persze én hülye vagyok,és fogalmam nincs a teherbe esésröl.:DD oké,lehet ezt gondolni,hisz mindenki azt gondol amit akar,de az orvosomnak hiszek abban hogy mikor van peteérésem,a másik peteéréskor mindig fáj a hasam, mult csütörtöktöl,szombatig fajt is.szoval akkor lehetett. :) a másik amugy már kb 4hete is együtt voltunk és nem védekeztünk,de utanna megjött ugy hogy szerintem nem hiszem hogy akkor eshettem teherben,sött most sem biztos. de végülis van akinek a mesise is megvan terhesség alatt. :)
2015. márc. 19. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!